Zoekresultaten "Porsche ("
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B03
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 400 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S3 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -13%
Rubber
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 58 |
| Lengte [mm] | 93 |
| Materiaal | Rubber |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
-, Hybride ruitenwisserblad, 983602W100, voor voertuigen met stuur links
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 157 |
| Gewicht [g] | 122 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 14 |
| Voor OE nummer | 983602W100 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Spark Spring, rood, Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE
| Lengte incl. stekker [cm] | 17 |
| Aansluittechniek | Spark Spring |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 8 |
| Kleur | Rood |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -35%
Silicoon, Flat blade wisserblad, A+B+C+E
| Snijbladmateriaal | Silicoon |
| Lengte [mm] | 650 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Bijgevoegde adapter | A+B+C+E |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 180 |
| Hoogte [mm] | 223 |
| Breedte [mm] | 223 |
| Lengte [mm] | 513 |
| Koudstartstroom EN (A) | 1000 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 3 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW 507 00, VW 504 00, 5W-30, MB 229.51
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, MB 229.51, MB 229.31 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 7,3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 4-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
Hybride ruitenwisserblad, C12, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Passende adapter | C12 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,62 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,066 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 2,25 |
| Breedte [mm] | 155 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 71,4 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 66 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 156 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23589, 23588, 23587 |
| Aanvullende informatie | FUSE+ Technology |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 525 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte (inch) | 21 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 475 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Aantal adapters | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, Recht, M14X1.5, M12X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Lengte 2 [mm] | 23,5 |
| Lengte 1 [mm] | 75 |
| Bundeltype | Box |
| Vorm | Recht |
| Diameter 1 [mm] | 14 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.5 |
- -32%
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -42%
M14x1,5x22, 19 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x22 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 505.540 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 6,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -33%
Beugel wisserblad, A , R, A
| Lengte [mm] | 350 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 14 |
| Bijgevoegde adapter | A , R |
| Passende adapter | A |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 2260 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
60/55, H4, Doos, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, LAK 120, LAO 120
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22,0 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 250,0 |
| Breedte [mm] | 216 |
| Hoogte [mm] | 32,0 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 120 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 120 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
