Zoekresultaten "PT 67"
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Hoogte 1 [mm] | 95 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendraad 2 [mm] | 15 |
- -44%
Met koppelingsdruklager, Incl schroefset, Met vliegwiel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal gaten voor montage | 10 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Hoogte 1 [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
- -41%
Vooras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, ATE
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 155,3 |
| Dikte [mm] | 19,8 |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
- -44%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76,7 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62,4 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -46%
Vierdelig, 26.6x28.9, met synthetisch vet, met dubbelmassa vliegwiel
| Meerdelig | Vierdelig |
| Aantal tanden | 26 |
| Spiebaan | 26.6x28.9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 240 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 240 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 12 |
- -45%
ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor, ATE
| Dikte [mm] | 20,4 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 2 [mm] | 71,4 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 155,2 |
| Breedte 2 [mm] | 156,4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met plunjerclip, Met anti-kreukplaat |
| Dikte 2 [mm] | 20,6 |
| WVA-nummer | 23589 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474315, 1987474408, 1987474373, 1987474451, 1987474432, 1987474402 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -61%
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), Xenon, P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -48%
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 195 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
- -48%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -35%
Opschroeffilter, M 16 x 1,5, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 6/1
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 6/1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -35%
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW, E9 90R-02A1148/0457, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R-02A1148/0457 |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remblok/voering | Met afgeschuinde rand |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven, ook voor geperforeerde remschijven, Remvoeringen met minder remstof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -60%
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
- -44%
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 61 |
- -47%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -41%
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -25%
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -24%
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -24%
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -30%
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
