Zoekresultaten "PPS"
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,3 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72,3 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Buitendiameter [mm] | 220 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 39 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 220 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 35 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 4 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met druklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 226 |
| Aantal tanden | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Let op de serviceinformatie |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 15 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 17,3 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Centreringdiameter [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 231 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Nettogewicht [g] | 48 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 27,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,20 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 202,0 |
| Breedte [mm] | 270 |
| Hoogte [mm] | 20,0 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Stoffilter
| Nettogewicht [g] | 46 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,00 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 142,0 |
| Breedte [mm] | 199 |
| Hoogte [mm] | 30,0 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1236A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1236A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 265 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenluchtfilter, BSG 70-135-002
| Lengte [mm] | 317 |
| Breedte [mm] | 113 |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Filter type | Buitenluchtfilter |
| Componentennummer | BSG 70-135-002 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 316 |
| Breedte [mm] | 113 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 265 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met slijtage-waarschuwingscontact
| Breedte [mm] | 116,4 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 52,4 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| WVA-nummer | 24403 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474413 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -64%
Massief, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 60 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 247 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Lucas
| Breedte [mm] | 117 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 51,9 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Lucas |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Lucas, Keramiek
| Breedte [mm] | 117 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 51,9 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Lucas |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Sumitomo
| Breedte [mm] | 110 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 54,9 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Sumitomo |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Sumitomo, Keramiek
| Breedte [mm] | 110 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 54,9 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Sumitomo |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Lucas, Keramiek
| Breedte [mm] | 117 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 51,9 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Lucas |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 26 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 4 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, TRW, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 116,5 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 52,6 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -50%
Geventileerd, E1 90R-02C0115/2512
| Gatdiameter [mm] | 13,0 |
| Binnendiameter [mm] | 181,2 |
| Minimale dikte [mm] | 20,0 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 140,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02C0115/2512 |
| Hoogte [mm] | 29,0 |
| Centreringdiameter [mm] | 108,3 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 310,0 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Gecoat
| Boorgatdiameter tot [mm] | 12,8 |
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 60 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 246,7 |
- -55%
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Gewicht [kg] | 1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 110,4 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 54,9 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| WVA-nummer | 23314 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82062000 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, Geventileerd, Zonder schroeven, R90 homologated
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 31 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 95 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 12,1 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 139,7 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Controleteken | R90 homologated |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Centreringdiameter [mm] | 108 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Hoeveelheid | Set |
| Buitendiameter [mm] | 310 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,8 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,282 |
| Breedte [mm] | 116,4 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 52,5 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 25261, 24403, 23973 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
