Zoekresultaten "P38"
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -41%
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
STC4546, STC2217
- -23%
Pijpfilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
| Schroefdraad ingang | M16x1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, 000908 012009 S2, Staal
| DIN / ISO | 908 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 15 |
| Voor OE nummer | 000908 012009 S2 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 9 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, SV8.5, T10,5x30
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x30 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 475 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte (inch) | 19 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Poly-V Tit, M4/SAE, M14x1,25, 21 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
10W-60, API SP/CF, ACEA A3/B4, Fles
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Specificatie | API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
API SN/CF, API SL, ACEA A3/B4, VW 505.00
| Specificatie | API SN/CF, API SL, ACEA A3/B4, VW 505.00, VW 502.00, MB 229.5, Renault RN0710, Renault RN0700, MB 229.3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
MIL-L-2105 B/C/D, DTFR 13B100 (MB 235., Volvo 97310, MAN 341 Typ Z2
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3, Honda PSF-S, BMW ATF 4, ZF Lifeguard 5, BMW LA 2634, Toyota PSF EH, MB 236.11, VW LT 71141 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 19,8 |
| Binnendiameter [mm] | 45,2 |
| Buitendiameter [mm] | 77,8 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opener, M12x1,5, bruin
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Tollerantie [%] | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 0,25 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,2 |
| Druk (bar) tot | 0,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
- -23%
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -41%
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 2 |
| Vonklengte [mm] | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -55%
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 550 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 550 |
| Lengte 2 [mm] | 550 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 102 |
| Hoogte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 172 |
| Lengte [mm] | 330 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Poolvolgorde | 9 |
| 0005 | B01 |
| Pooluitvoering | 1 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 19,8 |
| Binnendiameter [mm] | 45,2 |
| Buitendiameter [mm] | 77,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 110 |
| Hoogte [mm] | 234 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 347 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA A3/B4, VW 500.00, Fiat 9.55535-G2
| Specificatie | API SN/CF, ACEA A3/B4, VW 500.00, Fiat 9.55535-G2, MB 229.1, VW 505.00, VW 501.01 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
10W-40, Renault RN0700/0710, PSA B71 2300, MB 226.5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | Renault RN0700/0710, PSA B71 2300, MB 226.5, MB 229.3, Fiat 9.55535-G2/D2, VW 505 00, VW 501 01, VW 501 01/505 00, MB 229.1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | CF, SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, M2
| Lengte [mm] | 475 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Passende adapter | M2 |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 550 |
| Lengte 2 [mm] | 550 |
| Aantal | 2 |
| Lengte 1 [inch] | 22 |
| Lengte 2 [inch] | 22 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
