Zoekresultaten "P-31"
Opschroeffilter, M 24 x 2, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Schroefdraadmaat | M 24 x 2 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -44%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 169 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -44%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -38%
Opschroeffilter, M 24 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M 24 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 68 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 76 |
- -39%
Opschroeffilter, 1" 12 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -42%
Opschroeffilter, 13/16" 16 UN
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Schroefdraadmaat | 13/16" 16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -38%
Opschroeffilter, 1 1/8" 16 UN
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 261 |
| Schroefdraadmaat | 1 1/8" 16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 93 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 104 |
- -43%
Opschroeffilter, M 26 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M 26 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 64 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -46%
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Naaldkopverstuiver, Diesel
| Verstuiverneus | Naaldkopverstuiver |
| Brandstoftype | Diesel |
- -32%
Gatverstuiver zittingklep, Diesel
| Verstuiverneus | Gatverstuiver zittingklep |
| Brandstoftype | Diesel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 137 |
| Lengte [mm] | 1305 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Long life filter, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert, Long life filter |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
- -37%
Achteras, Geventileerd, Met schroeven, Gecoat
| Binnendiameter [mm] | 141 |
| Minimale dikte [mm] | 17,5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 108, 15,8 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV32/15X214A |
- -23%
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 190 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 22585 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
EV disc, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, Teves
| Breedte [mm] | 155 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Enkel in combinatie met | EV disc |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 22099, 22098 |
| Aanvullende informatie | BEYOND LINE - EV |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EV disc, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Bosch
| Breedte [mm] | 133 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte 1 [mm] | 57 |
| Hoogte 2 [mm] | 65 |
| Enkel in combinatie met | EV disc |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 22998, 22997 |
| Aanvullende informatie | BEYOND LINE - EV |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | REC8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met bevestigingsmatriaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, ATE, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 156,4 |
| Dikte [mm] | 19,3 |
| Hoogte [mm] | 58,5 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met automatische bijstelling
| Diameter [mm] | 260 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende informatie | LuK SAC |
- -25%
Voor voertuigen met luchtvering, met relais, Vervanging van relais vereist, Met droger
| Gewicht [kg] | 3,7 |
| Nettogewicht [kg] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 22 |
| Verpakkingslengte [cm] | 33 |
| Veersoort | Voor voertuigen met luchtvering |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met relais, Vervanging van relais vereist |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Gefabriceerd in | China |
- -14%
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -31%
Opschroeffilter, M 20 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -35%
| Lengte [mm] | 34 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Artikelnummer paar | 274060 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EV disc, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Teves
| Hoogte 1 [mm] | 74 |
| Hoogte 2 [mm] | 75 |
| Enkel in combinatie met | EV disc |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 156 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 19 |
| Dikte 2 [mm] | 20 |
| WVA-nummer | 24521, 24142 |
| Aanvullende informatie | BEYOND LINE - EV |
- -60%
EV disc, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, TRW
| Breedte [mm] | 107 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Enkel in combinatie met | EV disc |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 24496 |
| Aanvullende informatie | BEYOND LINE - EV |
- -60%
EV disc, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, TRW
| Breedte [mm] | 107 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Enkel in combinatie met | EV disc |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 24496 |
| Aanvullende informatie | BEYOND LINE - EV |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -46%
Opschroeffilter, 1" 12 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 170 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
