Zoekresultaten "1110"
Massief, Gecoat, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 16,5 |
| Minimale dikte [mm] | 11,5 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 13,6 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 41,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 68,2 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 293,6 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -46%
Filter insert
| Lengte [mm] | 305 |
| Breedte [mm] | 210,6 |
| Hoogte [mm] | 58,5 |
| Filter type | Filter insert |
- -49%
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE 1110A561, 4.0mm 231 NT ST, 2.554mm 007 NT ST, 2.054mm 007 CR KV1
| Cilinderboring [mm] | 91,1 |
| Voor OE nummer | OE 1110A561 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 NT ST, 2.554mm 007 NT ST, 2.054mm 007 CR KV1 |
| Standaardmaat |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 11-1022 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), PA (polyamide)
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | PA (polyamide) |
| Lengte [mm] | 592 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® Stretch Fit™ |
16,5, massief, E190R-02C0190/0681, Gelakt
| Schroefdraadmaat | 16,5 |
| Minimale dikte [mm] | 11,5 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 13,5 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E190R-02C0190/0681 |
| Hoogte [mm] | 41,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 68,2 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 294 |
- -51%
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, A SL
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -34%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -25%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
| Type | 160/75 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 23,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 83,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Handgeschakeld, met glijlager
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met glijlager |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Oliedruk, Veerpoot, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 2 [mm] | 824, 483 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), PMMA (Polymethylmethacrylat), Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Aantal | 1 |
| Gewicht [g] | 850 |
| Strooischijfmateriaal | PMMA (Polymethylmethacrylat) |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Stroomverbruik [W] | 70 |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R65 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4K, IPX9K |
| Type stekker | Platte stekker |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Lichtfunctie | Met roterend waarschuwingssignaal |
| Buitendiameter 1 [mm] | 144 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Hoogte [mm] | 208 |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Geel |
| Monteerwijze | Geschroefd, Opbouw |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 160 |
| Vorm | Rond |
| Aanvullende informatie | KL 710 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
