×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 145 001"
258 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 111 145 001×
Bougie Topran 107 129
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
107 129
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 10,87
€ 3,15
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riem Blue Print AD06R1180
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
AD06R1180
| Lengte [mm] | 1180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
€ 17,79
€ 9,24
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z12
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z12
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 10,65
€ 7,67
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Purro PUR-PA2062
Filter insert, Rond
PUR-PA2062
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 62,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Vorm | Rond |
| Binnendiameter [mm] | 186 |
| Buitendiameter [mm] | 244 |
| Binnendiameter1 [mm] | 186 |
€ 10,81
€ 4,54
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 50,82
€ 44,21
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
€ 49,61
€ 43,16
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
€ 37,51
€ 32,63
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
€ 48,40
€ 42,11
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
€ 60,50
€ 52,64
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
€ 54,45
€ 47,37
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
€ 33,88
€ 29,81
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Wix Filters WA6395
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
WA6395
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 182 |
| Buitendiameter [mm] | 232 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 12,86
€ 12,86
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 220395
Rubber, 1J0145834R, HENN
220395
| Gewicht [g] | 499 |
| Lengte [mm] | 316 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 1J0145834R |
| Binnendiameter1 [mm] | 55 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 182,24
€ 78,36
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221151
8D0145834A
221151
| Gewicht [g] | 150 |
| Lengte [mm] | 112 |
| Voor OE nummer | 8D0145834A |
| Binnendiameter1 [mm] | 50 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
€ 73,52
€ 16,90
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221153
1J0145828T, HENN
221153
| Gewicht [g] | 233 |
| Lengte [mm] | 270 |
| Voor OE nummer | 1J0145828T |
| Binnendiameter1 [mm] | 38 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 106,00
€ 36,03
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221849
8D0145834N, HENN
221849
| Gewicht [g] | 251 |
| Voor OE nummer | 8D0145834N |
| Binnendiameter1 [mm] | 49 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 49 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 100,58
€ 32,19
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221866
8D0145828G
221866
| Gewicht [g] | 553 |
| Lengte [mm] | 423 |
| Voor OE nummer | 8D0145828G |
| Binnendiameter1 [mm] | 50 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36 |
€ 91,65
€ 33,00
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221867
8D0145828L
221867
| Gewicht [g] | 325 |
| Lengte [mm] | 254 |
| Voor OE nummer | 8D0145828L |
| Binnendiameter1 [mm] | 48 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
€ 73,79
€ 26,56
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221875
6K0145838B
221875
| Gewicht [g] | 173 |
| Voor OE nummer | 6K0145838B |
| Binnendiameter1 [mm] | 48 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
€ 42,68
€ 12,80
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221909
1J0145834A
221909
| Gewicht [g] | 85 |
| Lengte [mm] | 69 |
| Voor OE nummer | 1J0145834A |
| Binnendiameter1 [mm] | 59 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 59 |
€ 12,51
€ 4,63
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221933
1K0145838AH
221933
| Gewicht [g] | 190 |
| Lengte [mm] | 162 |
| Voor OE nummer | 1K0145838AH |
| Binnendiameter1 [mm] | 55 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
€ 71,63
€ 20,78
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221994
Silicoon, Oranje, HENN
221994
| Gewicht [g] | 168 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Materiaal | Silicoon |
| Kleur | Oranje |
| Binnendiameter1 [mm] | 51 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 51 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 131,16
€ 32,79
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 222023
Rubber, 1J0145838AF, Met pijpsteunen, HENN
222023
| Gewicht [g] | 310 |
| Lengte [mm] | 229 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 1J0145838AF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 52 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 103,77
€ 37,35
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Inlaatslang-/pijp luchtfilter Original Imperium 222046
Rubber, 1H0145838G
222046
| Gewicht [g] | 220 |
| Lengte [mm] | 243 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Binnendiameter1 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1H0145838G |
€ 64,99
€ 22,09
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 223554
1H0145834D
223554
| Voor OE nummer | 1H0145834D |
| Binnendiameter1 [mm] | 49 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 49 |
€ 133,87
€ 48,19
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Nifea 27169
ACM (Polyacryl-Rubber), Aramide, 058145856D
27169
| Materiaal van 3e laag | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Materiaal van 2e laag | Aramide |
| Materiaal van 1e laag | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Gewicht [g] | 425 |
| Voor OE nummer | 058145856D |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
| Hoeveelheid | Stuk |
€ 70,54
€ 30,33
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Nifea 27653
ACM (Polyacryl-Rubber), Aramide, 1J0145838AF
27653
| Materiaal van 3e laag | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Materiaal van 2e laag | Aramide |
| Materiaal van 1e laag | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Gewicht [g] | 285 |
| Voor OE nummer | 1J0145838AF |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Turboladerleiding | Pijp naar intercooler |
€ 90,05
€ 37,82
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
