Zoekresultaten "111 061 001"
Met verbindingsplaat, Werkkontakt, Sluiter
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Binnen, Buiten, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1157 |
| Hoogte [mm] | 29,8 |
| Inbouwplaats | Binnen, Buiten |
| Binnendiameter [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Electrisch, Lage toon, Hoge toon
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal | 2 |
| Signaaltoon | Lage toon, Hoge toon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Voldoet aan ECE norm | R28 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP65 |
| Stroomopname [A] | 5 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Frequentiebereik [Hz] | 435, 335 |
| Stroomverbruik [W] | 60 |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 113 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -60%
Met houder, zwart/grijs, Kunststofbehuizing, Werkkontakt
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -46%
Binnen, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2070 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Inbouwplaats | Binnen |
| Binnendiameter [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 125 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Zwart/grijs, Zonder houder, Werkkontakt, Kunststofbehuizing
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
2 jaar garantie, Opschroeffilter
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 162 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
- -59%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 26 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -75%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
- -60%
Driehoeksdraagarm, Achteras onder
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras onder |
- -64%
- -6%
Driehoeksdraagarm
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Lengte [mm] | 223 |
- -67%
Zak, F 10X1
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,111 |
| Lengte [mm] | 385 |
| Schroefdraadmaat 1 | F 10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F 10X1 |
- -33%
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 52 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 45 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 100,0 |
- -82%
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Nettogewicht [g] | 146 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,50 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 70,0 |
| Hoogte [mm] | 115,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
- -42%
Schuingeplaatst stuur, met rubberlager
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31 |
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Gewicht [kg] | 0,550 |
- -74%
Schuingeplaatst stuur, met rubberlager
| Verpakkingshoogte [cm] | 9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14 |
| Verpakkingslengte [cm] | 52 |
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Gewicht [kg] | 2,900 |
- -36%
Schuingeplaatst stuur, Met draag/-stuur gewricht
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 32 |
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Gewicht [kg] | 0,650 |
- -58%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -59%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -59%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -21%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -59%
Fijnfilter, met waterafscheider
| Filter type | Fijnfilter, met waterafscheider |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Behuizing diameter [mm] | 51 |
- -59%
Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 13,6 |
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -58%
Achteras rechts, Achteras links, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Aan beide zijden, Achteras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Buiten, Binnen, Aan beide zijden, Achteras
| Inbouwplaats | Buiten, Binnen, Aan beide zijden, Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Voor, Onder
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Voor, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang, met rubberladers
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -56%
Blisterverpaking, Met zekering, 72581/1, Schroefaansluiting
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Voor kabel-Ø [mm] | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekering |
| Stroomsterkte [A] | 8 |
| DIN / ISO | 72581/1 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Materiaal | Kunststof |
| Type zekering | Torpedozekering |
- -64%
Werkkontakt, Platte stekker, Met verbindingsplaat
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Relaisnummer | 645 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +70 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 26,5 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 26,5 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -73%
