Zoekresultaten "111 003 002"
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -32%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -59%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -32%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -59%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -21%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -59%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -24%
TSFV
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 14 |
| Technisch informatienummer | TSFV |
- -5%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| Laadstroom 100A | |
| Riemschijf diam.54mm | |
| Klem M8 | |
| Lengte 2 | 43mm |
| Lengte 1 | 48mm |
| Boring 1 | 8mm |
| Lengte 3 | 56mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 21mm |
| Nettogewicht 5.4Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
| 12V | |
| Starter 2.2kW | |
| 9 tands | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| Draadboringen | |
| Flensdiam.76mm | |
| Lengte 1 | 200mm |
| Lengte 2 | 32mm |
| Klem M8 | |
| Stekker type Plug | |
| Draairichting tegen de klok in | |
| Lengte 3 | 26mm |
| Nettogewicht 5.8Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
| 12V | |
| Starter 2.0kW | |
| 9 tands | |
| 3 beschikbare montagegaten | |
| Draadboringen | |
| Flensdiam.76mm | |
| Lengte 1 | 195mm |
| Lengte 2 | 32mm |
| Klem M8 | |
| Stekker type Plug | |
| Draairichting tegen de klok in | |
| Lengte 3 | 25mm |
| Nettogewicht 4Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -25%
Fijnfilter, met waterafscheider
| Filter type | Fijnfilter, met waterafscheider |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Behuizing diameter [mm] | 51 |
- -59%
L 40, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 4,62 |
| Positie / graad | L 40 |
| Aantal gaten | 3 |
| Aantal tanden 2 | 11 |
| Aantal tanden 1 | 9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -34%
L 40, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 3,94 |
| Positie / graad | L 40 |
| Aantal gaten | 3 |
| Aantal tanden 2 | 9 |
| Aantal tanden 1 | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -41%
28,92 x 26,6, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Met druklager
| Gewicht [kg] | 5,68 |
| Voorspankracht [N] | 5200 |
| Aantal tanden | 26 |
| Spiebaan | 28,92 x 26,6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 215 |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 54 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 67 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 54 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 54 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
L 30, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 12,22 |
| Positie / graad | L 30 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
- -29%
Transistorontsteking
| Aantal contacten (uitgang) [-polig ] | 1 |
| Spoel-ontsteking | Transistorontsteking |
- -19%
Bougieschacht bobine, Volledig elektronische ontsteking
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
- -20%
2-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -9%
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -29%
L 40, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 4,61 |
| Positie / graad | L 40 |
| Aantal gaten | 2 |
| Aantal tanden 2 | 11 |
| Aantal tanden 1 | 9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -33%
L 30, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 10,695 |
| Positie / graad | L 30 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
- -26%
Draairichting met de klok mee, L 13/90, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,16 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 13/90 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Met toplager, li 40
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Starteruitvoering | Met toplager |
| Positie / graad | Li 40 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Dubbele zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -7%
