Zoekresultaten "11094"
Driehoeksdraagarm
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Voor artikelnummer | 58004901, 58004802, 58004402, 58004101 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,1 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 1 [mm] | 40 |
| Gewicht [kg] | 0,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 61,8 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -40%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,9 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -13%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -53%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 79 |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -21%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Rechts onder, met klemmen
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Rechts onder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Aan beide zijden, Met gloeilamp, BSG 30-818-003, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 30-818-003 |
| Lamptype | C5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 4,00 |
| Lengte [cm] | 8,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lamptype | LED |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 12,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 4,00 |
| Lengte [cm] | 8,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Filter insert, Rond
| Hoogte [mm] | 188 |
| Filter type | Filter insert |
| Vorm | Rond |
| Buitendiameter [mm] | 112 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 66 |
- -54%
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 25,00 |
| Lengte [mm] | 188,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
- -59%
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 24,50 |
| Lengte [mm] | 302,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 35,50 |
| Lengte [mm] | 295,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13, 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 47,50 |
| Lengte [mm] | 322,00 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
- -59%
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 30,00 |
| Lengte [mm] | 243,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 15, 13 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 77,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -60%
Rubbermetaallager, Voor, Achteras links en rechts
| Aantal per as | 2 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Voor, Achteras links en rechts |
| Per twee vervangen |
- -69%
Rubbermetaallager, Achter, Achteras links en rechts
| Aantal per as | 2 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter, Achteras links en rechts |
| Per twee vervangen |
- -67%
Kunststof, Plaatstaal, Binnen, Mechanisch
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Inbouwplaats | Binnen |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met microschakelaar |
- -62%
Achter, voor driehoeksdraagarm, Achteras links en rechts
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Gewicht [kg] | 0,141 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 46 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achter, Achteras links en rechts, Binnen, Onder |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 85 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorzetruit, Met moer |
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Sleutelwijdte | 20 |
- -64%
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -7%
- -72%
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -52%
Met pakking
| Nettogewicht [g] | 236 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,70 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,20 |
| Openingstemperatuur | 92 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -65%
Met pakking, BSG 65-125-007
| Openingstemperatuur | 92 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Componentennummer | BSG 65-125-007 |
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | C5W |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 317 |
| Voor OE nummer | 1886246 |
| Lengte [mm] | 171,4 |
| Klepschijfdiameter [mm] | 44 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 10 |
| Klepzittinghoek [graden] | 20 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 410 |
| Voor OE nummer | 1886247 |
| Lengte [mm] | 171,5 |
| Klepschijfdiameter [mm] | 41 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 10 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
