Zoekresultaten "11062"
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC9YC4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, met montage-/bevestigingsmateriaal, Kegellager
| Hoogte [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, met montage-/bevestigingsmateriaal, Kegellager
| Hoogte [mm] | 48 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang, Met sleutelkap
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 240 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met sleutelkap |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Koppelstang, Met sleutelkap
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 240 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met sleutelkap |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Voor OE nummer | 520610 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Breedte [mm] | 48 |
| Binnendiameter [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Nettogewicht [kg] | 8,9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 100 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | SMI |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,3 |
| Lengte [mm] | 1160 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, M10x1,25, BSG 30-310-009
| Hoogte [mm] | 89 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 268 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Componentennummer | BSG 30-310-009 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, Koppelstang, M10 x 1,5, Staal
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Dikte [mm] | 55 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 237 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Componentennummer | BSG 30-310-064 |
| Gewicht [kg] | 0 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts
| Verpakkingshoogte [cm] | 1,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 1,9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,8 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Voor OE nummer | 443113516661 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Vooras rechts, Vooras links, Achter
| Lengte [mm] | 82 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Achter |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O-ring, ACM (Polyacryl-Rubber), Bovenaan
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,7 |
| Gewicht [kg] | 1,27 |
| Breedte [mm] | 48 |
| Binnendiameter [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL10
| Laadstroom [A] | 35 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74,7 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 70 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PL12
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,0 |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -41%
- -52%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Zonder wiellager
| Dikte [mm] | 76 |
| Breedte [mm] | 141 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Buitendiameter [mm] | 141 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Nieuwe uitvoering |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gefosfateerd
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Hoogte [mm] | 3 |
| DIN / ISO | 472 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
