Zoekresultaten "110-565"
Opschroeffilter, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 78,5 |
- -55%
Opschroeffilter, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 84,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78,5 |
- -48%
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 51 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -64%
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, BOSCH, Met schroeven
| Breedte [mm] | 148,8 |
| Dikte [mm] | 18,4 |
| Hoogte [mm] | 60,3 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | BOSCH |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -54%
Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 56 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -77%
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Draairichting met de klok mee, Gekoppelde aandrijving
| Rondsel-startpositie [mm] | 29,50 |
| Lengte [mm] | 313,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Gekoppelde aandrijving |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -61%
Opschroeffilter, M 20 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
- -23%
Doos, Geventileerd, Zonder schroeven, Gecoat
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 33 |
| Verpakkingslengte [cm] | 33 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 100 |
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 13,94 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Set |
| Versie | JC |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | COAT+ |
- -60%
Interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 47,1 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
- -61%
05/05, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 7,3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 30,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,8 |
| Type boring / aantal gaten | 05/05 |
| Binnendiameter [mm] | 155 |
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 47,1 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 13,8 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | PRO |
- -44%
Filter insert, M20 X 1,5
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -88%
Zwart, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -70%
Doos, Geventileerd, Zonder schroeven, R90 Homologated
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 28,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 28,5 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 100 |
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 13,94 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Centreringdiameter [mm] | 63 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Hoeveelheid | Set |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -41%
Interne ventilatie, High carbon
| Draaimoment [Nm] | 100 |
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 64 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -62%
Vooras rechts, Vooras links, interne ventilatie, Kruislings geslepen
| Binnendiameter [mm] | 155 |
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 46,9 |
| Centreringdiameter [mm] | 64 |
| Oppervlakte | Kruislings geslepen, Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -17%
VQ16, 90919-01157, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VQ16 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01157 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -12%
VQ20, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VQ20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9139643 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -12%
K16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | K16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Single Platinum |
- -10%
Vooras, Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 165 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Per twee vervangen |
- -62%
Geventileerd
| Aantal gaten 1 | 5 |
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
- -56%
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
- -40%
Geventileerd, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 47,1 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,7 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
- -51%
Diesel
| Voor OE nummer | 0445110566 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Ruilartikel |
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
- -65%
- -65%
- -65%
- -65%
