×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 500 001"
236 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 110 500 001×
Bougie Champion CCH807
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH807
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L78C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 10,21
€ 4,09
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Hydraulische olie Vaico V60-0499
Fles, groen, Deels synthetisch, Mercedes Benz 345,0
V60-0499
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Fabrieksadvies voor olie | Mercedes Benz 345,0, VOLVO 1161529, BMW 81 22 9 407 758, PSA S71 2710, Ford WSS-M2C204-A, Opel 1940 715, Porsche 000 043 203, Opel B 040 00 70, Opel 1940 766, AUDI-VW TL 52 146, PSA 9730,A5, BMW 83 29 0 429 576, VA-002-SYNT |
| Inhoud [liter] | 20 |
€ 437,57
€ 437,57
Tijdelijk uitverkocht
Hydraulische olie Vaico V60-0500
Fles, groen, Deels synthetisch, PSA S71 2710
V60-0500
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA S71 2710, BMW 83 29 0 429 576, Ford WSS-M2C204-A, VOLVO 1161529, Opel 1940 766, PSA 9730,A5, Mercedes Benz 345,0, Porsche 000 043 203, VA-002-SYNT, AUDI-VW TL 52 146, Opel B 040 00 70, Opel 1940 715, BMW 81 22 9 407 758 |
€ 117,95
€ 117,95
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0098
1-massa elektrode, VR7EC1
V99-75-0098
| Hoogte [mm] | 51 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Versie | VR7EC1 |
€ 15,19
€ 11,54
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1326
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1326
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 65,30
€ 5,88
- -91%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH4151
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH4151
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 7,38
€ 4,95
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 205 040
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
205 040
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 6,91
€ 2,49
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 500 629
2-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
500 629
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 9,83
€ 3,53
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61100
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
7.61100
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 21,95
€ 12,51
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Hydrauliekfilter Kolbenschmidt 50013044
Filter insert
50013044
| Hoogte [mm] | 100 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
€ 12,45
€ 4,61
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1622
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1622
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 37,32
€ 17,53
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
