×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 452 001"
234 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 110 452 001×
Spoorstangeind / Stuurkogel Auger 10008
M28x1,5
10008
| Lengte [mm] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M28x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 22,2, 19,9 |
| Gewicht [kg] | 0,91 |
€ 49,15
€ 20,15
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z39
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z39
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
€ 6,09
€ 3,29
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10260
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
FOF-10260
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
€ 9,44
€ 4,72
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,08
€ 15,43
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 84,70
€ 29,64
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 71,24
€ 24,94
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 28,22
€ 9,87
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 72,54
€ 25,39
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Fleetguard LF3936
Fijnfilter, M20X1.5-6H
LF3936
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,45 |
€ 77,91
€ 27,27
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
