Zoekresultaten "110 110 001"
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 15,9 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 59,1 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, massief, Zink gelamelleerd, PREMIUM
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Kwaliteit | PREMIUM |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 13,7 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-PD: Advanced performance and design. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
ZH-M, DIN 51524 Teil 3, ISO 7308, groen
| Specificatie | ZH-M, DIN 51524 Teil 3, ISO 7308 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Oude uitvoering |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -49%
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 14,2 |
| Breedte 2 [mm] | 15,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,3 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W20TT, 09482-00392, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 09482-00392 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -34%
Electrisch, 955 624 502 00, 1 209 387, 3B7 955 681
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 955 624 502 00, 1 209 387, 3B7 955 681 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MW30623801, GTA1749V, 82 00 683 855
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.75, 30,50, Draairichting met de klok mee
| Hoekmaat bekopening [graden] | 210 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.75 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.75 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 268 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -30%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -36%
- -4%
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 74 |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter 1 [mm] | 82 |
- -55%
Kunststof, voor voertuigen met stuur links, Zonder kabel, Draairichting tegen de klok in
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Aantal ventilatorbladen | 43 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13457 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13451 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76,7 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62,4 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -45%
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,4 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D-vorm, Electrisch, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal contacten | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 13,9 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Kegellager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 23 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -38%
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 13,9 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Massief, Met ingebouwd wiellager
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd wiellager |
| Hoogte [mm] | 71,3 |
| Buitendiameter [mm] | 226 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 13,9 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ATE
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 34111117879 |
| Diameter [mm] | 40 |
| Remsysteem | ATE |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, Gekoppelde aandrijving
| Rondsel-startpositie [mm] | 48,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 3,6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Gekoppelde aandrijving |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 20,56 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
