Zoekresultaten "1099"
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger
| Aantal per as | 2 |
| Diameter [mm] | 42 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen)
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RENAULT RN17 FE, C5, 0W-20, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,963 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN17 FE |
| ACEA specificaties | C5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5, RENAULT RN17 FE, 0W-20, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 4,575 |
| ACEA specificaties | C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN17 FE |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Met rechtse schroefdraad, For PR 1N1 / 1N3, M16X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 45 |
| Bundeltype | Box |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Diameter 1 [mm] | 16,6 |
| Lengte [mm] | 352 |
| Voor fabrikant | For PR 1N1 / 1N3 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16X1.5 |
- -66%
Rubbermetaallager, Links voor
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SBH14C, Met pakkingen, PAG 46 YF, R 1234yf
| Nettogewicht [kg] | 5,57 |
| Voor fabrikant | SBH14C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,58 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9-103R, FK80021, Keramiek, 2 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK80021 |
| Materiaal | Keramiek |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 3 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9-103R, FK90999, Keramiek, 2 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK90999 |
| Materiaal | Keramiek |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 2 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor aanhangwagen, Zonder gloeilampen, ADR/GGVS getest, Geen SAE controle
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor aanhangwagen, Zonder gloeilampen |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, Geen SAE controle, ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2VP 340 450-031 |
| Aantal | 1 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4K |
| Lichtschijfkleur | Meerdere kleuren |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Type stekker | Platte stekker |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Aantal lichtfuncties | 6 |
| Lengte [mm] | 440 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Monteerwijze | Opbouw, Geschroefd |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lamptype | C5W, R5W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Lichtfunctie | Met rondstraler (driehoekig), Met zijlichten, met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -17%
Electrisch, Met aansluitonderdelen, in de brandstoftank, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitonderdelen |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Nettogewicht [g] | 296 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,60 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 36,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 84,5 |
| Hoogte [mm] | 138,0 |
| Diameter o-ring [mm] | 12,0 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Automatisch
| Diameter [mm] | 76,4 |
| Breedte [mm] | 37 |
| Spanrolbediening | Automatisch |
- -23%
Zak, Rubbermetaallager
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,75 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,75 |
| Bundeltype | Zak |
| Diameter [mm] | 17,1 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Lengte [mm] | 75 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, wit
| Buitendiameter 1 [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 13 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 269,2 |
| Breedte [mm] | 190,5 |
| Hoogte [mm] | 24,4 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 269 |
| Breedte [mm] | 191 |
| Hoogte [mm] | 24 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -35%
ACM (Polyacryl-Rubber)
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 505.550 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 22,4 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Dikte [mm] | 3 |
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 269 |
| Breedte [mm] | 191 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Filter type | Filter insert |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5x20, 13 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x20 |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 505.540 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 256,7 |
| Breedte [mm] | 186,3 |
| Hoogte [mm] | 46,5 |
| Filter type | Filter insert |
- -54%
Opschroeffilter, M 16 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 84 |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 x 1,5 |
- -38%
IK20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 70 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 61 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 158 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel ULO
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7608932U |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Fabrikant | Ulo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
