×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "LSH-24"
285 Resultaten
×
Filter op
Zoek: LSH-24×
Lambda-sonde Bosch 0 258 003 222
0 258 003 222
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 911 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986506 |
€ 166,34
€ 166,34
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 114
F 00H L00 114
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 665 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258005726 |
€ 171,29
€ 171,29
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch 0 258 003 719
0 258 003 719
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 1520 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986506 |
€ 127,05
€ 90,21
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch 0 258 005 720
0 258 005 720
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 417 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258005732 |
€ 88,15
€ 88,15
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch 0 258 003 427
0 258 003 427
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 230 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986503 |
€ 281,94
€ 281,94
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch 0 258 005 711
0 258 005 711
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 510 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258005728 |
€ 143,26
€ 143,26
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 255
F 00H L00 255
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 405 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
€ 143,26
€ 98,86
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 018
F 00H L00 018
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 395 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258005726 |
€ 152,29
€ 152,29
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 130
F 00H L00 130
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 300 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258005726 |
€ 109,84
€ 109,84
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch 0 258 003 995
0 258 003 995
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 989 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986504 |
€ 138,10
€ 89,76
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch 0 258 005 728
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
0 258 005 728
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
€ 117,43
€ 117,43
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch 0 258 005 725
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
0 258 005 725
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 755 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
€ 234,74
€ 234,74
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2005
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2005
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 95,09
€ 60,86
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6503
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-6503
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 3 |
€ 78,72
€ 51,17
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6514
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-6514
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 365 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 143,28
€ 90,27
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8003
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-8003
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 113,20
€ 72,44
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20641-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20641-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 420 |
€ 189,47
€ 60,63
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-1017
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-1017
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 98,89
€ 63,30
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2025
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2025
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 103,14
€ 66,01
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2031
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2031
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,68
€ 65,72
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
€ 119,92
€ 76,75
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4508
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-4508
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 106,73
€ 68,30
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4510
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-4510
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 109,09
€ 69,82
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4511
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-4511
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 96,73
€ 61,90
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5541
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5541
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 119,32
€ 76,36
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5544
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5544
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 121,12
€ 77,51
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6507
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-6507
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 3 |
€ 101,07
€ 64,69
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6508
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-6508
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 950 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 3 |
€ 135,85
€ 86,94
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6513
Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-6513
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 305 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 109,12
€ 69,84
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6515
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-6515
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 3 |
€ 153,96
€ 96,99
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6522
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-6522
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 390 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 3 |
€ 140,90
€ 90,18
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8016
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8016
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 3 |
€ 113,98
€ 72,95
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
