×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "LSH-22"
231 Resultaten
×
Filter op
Zoek: LSH-22×
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8015
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8015
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 650 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 147,95
€ 93,21
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8016
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8016
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 3 |
€ 113,98
€ 72,95
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8508
Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8508
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 129,63
€ 82,96
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81022
030906265BH, Zr insulated gnd, Verwarmd
81022
| Voor OE nummer | 030906265BH |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Kwaliteit | Zr insulated gnd |
| Aantal contacten | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
€ 86,03
€ 86,03
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81565
Verwarmd
81565
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 855356 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 99,97
€ 99,97
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81565E
Verwarmd, OE EQUIVALENT
81565E
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 55566650 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 52,13
€ 52,13
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81572
Regelsonde, 226915W900
81572
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226915W900 |
| Kabellengte [mm] | 820 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 57,33
€ 54,46
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81815
Diagnosesonde, 226A08J001
81815
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 226A08J001 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 68,09
€ 68,09
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81830
Diagnosesonde, 06E906262J
81830
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 06E906262J |
| Kabellengte [mm] | 1160 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 57,33
€ 57,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Calorstat By Vernet LS030079
Planarsonde
LS030079
| Weerstand [Ohm] | 4 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 210 |
€ 102,44
€ 53,26
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Calorstat By Vernet LS040040
Vingersonde
LS040040
| Geïsoleerd | |
| Weerstand [Ohm] | 4 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Lengte [mm] | 210 |
€ 92,92
€ 58,54
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Calorstat By Vernet LS040045
Planarsonde
LS040045
| Weerstand [Ohm] | 7 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 210 |
€ 97,76
€ 58,65
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
€ 304,02
€ 130,73
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 288,19
€ 106,63
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 261,19
€ 109,70
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 229,07
€ 98,49
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 120,52
€ 61,47
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
€ 123,55
€ 46,95
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 310,16
€ 77,54
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
€ 309,75
€ 55,76
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
€ 283,90
€ 105,04
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 276,00
€ 80,04
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
€ 181,86
€ 76,39
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 202,66
€ 93,23
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
€ 310,11
€ 133,34
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 310,11
€ 111,63
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 304,02
€ 85,12
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
€ 326,47
€ 169,76
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
€ 366,19
€ 91,55
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
€ 289,21
€ 89,66
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Topran 207 431
Planarsonde
207 431
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 315 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 167,26
€ 53,52
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
