×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "LS.3002"
212 Resultaten
×
Filter op
Zoek: LS.3002×
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2024
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2024
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 560 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 104,23
€ 66,71
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2025
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2025
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 103,14
€ 66,01
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2026
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2026
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 120,35
€ 77,02
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2029
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2029
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 550 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 158,49
€ 99,85
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2031
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2031
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,68
€ 65,72
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-3008
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-3008
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 380 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 134,88
€ 86,32
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5502
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-5502
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 91,89
€ 59,73
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5504
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-5504
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 850 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 120,78
€ 77,29
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5508
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
EOS-5508
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 750 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 122,27
€ 78,25
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5541
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5541
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 119,32
€ 76,36
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5544
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5544
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 121,12
€ 77,51
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8508
Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8508
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 129,63
€ 82,96
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9006
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-9006
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 137,70
€ 88,12
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81888
Diagnosesonde
81888
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 0075426418 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 143,20
€ 143,20
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Calorstat By Vernet LS040100
Planarsonde
LS040100
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 210 |
€ 137,17
€ 56,24
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 337,93
€ 114,90
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Autlog AS2201
Planarsonde, D-vorm
AS2201
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 100,73
€ 40,29
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1076
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 4606133AC
DOX-1076
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 4606133AC |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 95,99
€ 69,12
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505331
Regelsonde, Diagnosesonde
2505331
| Lambdasonde | Regelsonde, Diagnosesonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 360 |
€ 79,69
€ 65,35
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00217
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00217
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,13 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,16 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 520 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 77,61
€ 77,61
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
