×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "LS 5293"
203 Resultaten
×
Filter op
Zoek: LS 5293×
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5502
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-5502
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 91,89
€ 59,73
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5504
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-5504
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 850 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 120,78
€ 77,29
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5508
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
EOS-5508
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 750 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 122,27
€ 78,25
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5541
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5541
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 119,32
€ 76,36
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5544
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5544
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 121,12
€ 77,51
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8508
Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8508
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 129,63
€ 82,96
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9001
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-9001
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 850 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 95,49
€ 61,12
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9006
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-9006
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 137,70
€ 88,12
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9007
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-9007
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 650 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 130,41
€ 83,47
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9015
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-9015
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 98,88
€ 63,28
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505331
Regelsonde, Diagnosesonde
2505331
| Lambdasonde | Regelsonde, Diagnosesonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 360 |
€ 81,94
€ 65,56
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
