Zoekresultaten "LS 220"
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 370 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 3 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 950 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 3 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 3 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 3 |
- -36%
Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 430 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 2 |
- -36%
Elektrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, FoMoCo
| Nettogewicht [kg] | 8,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 99 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | FoMoCo |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,63 |
| Lengte [mm] | 1285 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 308,55 |
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 315 |
| Aantal contacten | 4 |
- -68%
Vooras rechts, Stabilisatorstang
| Gewicht [g] | 588 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
- -70%
Vooras links, Stabilisatorstang
| Gewicht [g] | 597 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
- -69%
Achteras, Koppelstang
| Gewicht [g] | 307 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 230 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -74%
Diagnosesonde, Regelsonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
- -24%
Diagnosesonde, Regelsonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 700 |
- -24%
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 1 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 1 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 320 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 350 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Diagnosesonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 430 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 460 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Flensbevestiging, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Schroefdraad lengte [mm] | 55,0 |
| Monteerwijze | Flensbevestiging |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 1290,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 1290,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Nettogewicht [g] | 2059 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -61%
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Achter, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0501529J |
- -39%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 855356 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 55566650 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Onverwarmd
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
- -25%
Vingersonde
| Geïsoleerd | |
| Weerstand [Ohm] | 4 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Lengte [mm] | 210 |
- -37%
- -65%
- -49%
