Zoekresultaten "LAK 95"
Carbon filter, K 1138, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 209 |
| Breedte [mm] | 240 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Basisversie (art.nr.) | K 1138 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, K 1155, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 216 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Basisversie (art.nr.) | K 1155 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 177 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1172A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 265 |
| Breedte [mm] | 216 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1172A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1223A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1223A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, K 1223, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Basisversie (art.nr.) | K 1223 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1228A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1228A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1236A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1236A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, K 1351, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 259 |
| Breedte [mm] | 191 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Basisversie (art.nr.) | K 1351 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 275 |
| Breedte [mm] | 218 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 216 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1369A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 212 |
| Breedte [mm] | 191 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1369A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, 53.017.00, 54.118.00
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 536 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Basisversie (art.nr.) | 53.017.00 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 54.118.00 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met antibacteriële werking, 53.189.00, 54.148.00
| Filter type | Met antibacteriële werking |
| Lengte [mm] | 275 |
| Breedte [mm] | 218 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Basisversie (art.nr.) | 53.189.00 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 54.148.00 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met antibacteriële werking, 53.154.00
| Filter type | Met antibacteriële werking |
| Lengte [mm] | 291 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Basisversie (art.nr.) | 53.154.00 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 54.17200 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met antibacteriële werking, 53.254.00, 54.178.00
| Filter type | Met antibacteriële werking |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Basisversie (art.nr.) | 53.254.00 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 54.178.00 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met antibacteriële werking, 53.276.00, 54.234.00
| Filter type | Met antibacteriële werking |
| Lengte [mm] | 262 |
| Breedte [mm] | 193 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Basisversie (art.nr.) | 53.276.00 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 54.234.00 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met antibacteriële werking
| Filter type | Met antibacteriële werking |
| Lengte [mm] | 277 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 40 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met antibacteriële werking, 53.157.00
| Filter type | Met antibacteriële werking |
| Lengte [mm] | 199 |
| Breedte [mm] | 178 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Basisversie (art.nr.) | 53.157.00 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, S 4274 CA
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 177 |
| Breedte [mm] | 183 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | S 4274 CA |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Stoffilter, S 4162 CA
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 216 |
| Breedte [mm] | 265 |
| Hoogte [mm] | 21 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | S 4162 CA |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 199 |
| Breedte [mm] | 178 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Carbon filter, S 3276 C
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 262 |
| Breedte [mm] | 193 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Basisversie (art.nr.) | S 3276 C |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pollenfilter, 9586081A00
| Filter type | Pollenfilter |
| Voor OE nummer | 9586081A00 |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 191 |
| Hoogte [mm] | 20 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter, Filter insert, Stoffilter, Zonder frame
| Filter type | Pollenfilter, Filter insert, Stoffilter |
| Lengte [mm] | 186 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder frame |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter, Filter insert, Stoffilter
| Filter type | Pollenfilter, Filter insert, Stoffilter |
| Lengte [mm] | 217 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pollenfilter, Filter insert, Stoffilter
| Filter type | Pollenfilter, Filter insert, Stoffilter |
| Lengte [mm] | 210 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 184 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 28 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 227 |
| Breedte [mm] | 113 |
| Hoogte [mm] | 18 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 214 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 19 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 212 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -50%
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 181 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -50%
