Zoekresultaten "L 13"
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 194 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 165 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 154 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, Rechts achter
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Verpakkingshoogte [cm] | 33,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,80 |
| Nettogewicht [g] | 110 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 324,0 |
| Breedte [mm] | 237 |
| Hoogte [mm] | 24,0 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Nettogewicht [g] | 65 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 27,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17,0 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 263,0 |
| Breedte [mm] | 157 |
| Hoogte [mm] | 40 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, voor voertuigen met airco
| Verpakkingshoogte [cm] | 31,20 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,70 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,2 |
| Nettogewicht [g] | 102 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 302,0 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 26,0 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 138 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter [mm] | 175 |
- -62%
-, Stoffilter
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 237 |
| Gewicht [g] | 166 |
| Filter type | Stoffilter |
| Voor OE nummer | 13175553 |
| Lengte [mm] | 302 |
| Breedte [mm] | 199 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 427 |
| Breedte [mm] | 168 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1316A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 223 |
| Breedte [mm] | 196 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1316A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1331A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 248 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1331A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1338A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 284 |
| Breedte [mm] | 233 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Lengte 1 [mm] | 184 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1338A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, K 1343, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Basisversie (art.nr.) | K 1343 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1350A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1350A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1380A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1380A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 194 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 165 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 154 |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 138 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter [mm] | 175 |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 348 |
| Breedte [mm] | 167 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Twee rail raammechanisme, Links voor
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Twee rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aantal portieren | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Kruissysteem raammechanisme, Links voor
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Kruissysteem raammechanisme |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aantal portieren | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Enkele rail raammechanisme, Links voor
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Enkele rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aantal portieren | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Vork onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 560 129 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 236 |
| Breedte [mm] | 97 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1356A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 264 |
| Breedte [mm] | 243 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1356A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 207 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatisch
| Diameter [mm] | 77 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Spanrolbediening | Automatisch |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 35 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 290 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987431459 |
- -64%
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 42 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder gloeilampen, ECE-getest, R7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Aantal | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R7, R3 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IP5K4K |
| Stroomverbruik [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met reflector, Met navigatielicht |
| Bevestigingswijze | Voor haakse bevestiging, voor horizontale bevestiging |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lengte [mm] | 62 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Lamptype | C5W |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Opbouw |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -40%
Zonder ingebouwde regelaar
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
