Zoekresultaten "L 12"
API GL-5, MAN 342 Type M2, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën
| Specificatie | API GL-5, MAN 342 Type M2, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën, ZF TE-ML 05A/07A/08A |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Diameter [mm] | 48 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -23%
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1146 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Diameter [mm] | 48 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR 1100 5/74 > 7/75 380x322x35
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 35 |
| Netlengte [mm] | 380 |
| Netbreedte [mm] | 322 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montage-/bevestigingsmateriaal, Automatisch
| Breedte [mm] | 27 |
| Diameter [mm] | 73 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Spanrolbediening | Automatisch |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin, M10x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 33 |
| Totale lengte [mm] | 105 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate, 059 129 086 L
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Voor OE nummer | 059 129 086 L |
| Spanning (Volt) | 12 |
Mechanisch, eendelige behuizing, Met pakking, Metaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Behuizing | Eendelige behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking, Metaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 96+ 2.4 / 2.6 / 2.8 AT 630x415x35
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Korte uitvoering | |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 31 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 31 |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor oliekoeler |
| Aansluittechniek | QF |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Netdiepte [mm] | 35 |
| Netlengte [mm] | 630 |
| Netbreedte [mm] | 415 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 99002832 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel, Met pakkingen, Gietijzer
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Riembreedte [mm] | 19 |
| Aantal tanden | 128 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Gietijzer |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel, Met pakkingen, Gietijzer
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Riembreedte [mm] | 19 |
| Aantal tanden | 133 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Gietijzer |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, voor tandriemaandrijving, Plaatstaal
| Aantal tanden | 28 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Plaatstaal |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Waterpomp
| Tandsteek [mm] | 5 |
| Aantal tanden | 67 |
| Aangedreven aggregaten | Waterpomp |
| Lengte [mm] | 335 |
| Breedte [mm] | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
30,50, Draairichting tegen de klok in, Zonder toplager (automaat), links
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 46 |
| Bevestigingshoek [graden] | 46 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 12,5 |
| Gatdiameter [mm] | 12,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 52,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 79 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager (automaat) |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 246 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1278A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 241 |
| Breedte [mm] | 279 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Lengte 1 [mm] | 145 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1278A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, K 1278, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 241 |
| Breedte [mm] | 279 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Lengte 1 [mm] | 145 |
| Basisversie (art.nr.) | K 1278 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1294A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 377 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1294A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, K 1294, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 377 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Basisversie (art.nr.) | K 1294 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter, Stuk
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 675 |
| Breedte [mm] | 149 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter, Stuk
| Filter type | Pollenfilter |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking, Metaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Riemschijfdiameter waterpomp [mm] | 74 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -36%
Met pakkingen, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aantal tanden | 38 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aantal tanden | 38 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
