Zoekresultaten "KA08"
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -57%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Zwart, Polychloropren (Neopren), Glasvezel, STT-1
| Brochure raadplegen | |
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 89 |
| Lengte [mm] | 848 |
| Breedte [mm] | 19 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | RoadMax™ Value Line |
- -47%
1/8", zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 3 |
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -73%
IG-L
| Laadspanning [V] | 14,6 |
| Stekkeruitvoering-ID | IG-L |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
M 14x1,5, Ronde kabelschoen
| Gewicht [kg] | 0,05946 |
| Kabellengte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Ronde kabelschoen |
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), NISSIN
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | NISSIN |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -51%
M 14x1,5
| Lengte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
- -53%
Aluminium
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 72773 |
- -34%
1/8 GAS
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
Electrisch, Kruissysteem raammechanisme, Links achter
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Kruissysteem raammechanisme |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Aantal portieren | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -25%
Electrisch, Kruissysteem raammechanisme, Rechts achter
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Kruissysteem raammechanisme |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aantal portieren | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -25%
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
- -40%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoort, 10 kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -45%
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering conform DIN, Ovaal
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -19%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -30%
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
- -15%
Onverwarmd, Regelsonde
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
- -6%
Onverwarmd, Regelsonde, voor katalysator
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 350 |
Onverwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 2 |
- -64%
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
- -64%
