Zoekresultaten "K71"
AKEBONO, E2 90R 01124/010, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 133 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Controleteken | E2 90R 01124/010 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang, M10x1.25, JTS1202
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 230 |
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Artikelnummer paar | JTS1202 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Koppelstang, M10x1.25, Met toebehoren, JTS7582
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 229 |
| Buisdiameter [mm] | 9 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | JTS7582 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, 999 990 0002, voor tandriemaandrijving
| Aantal tanden | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 999 990 0002 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25, M4
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 120 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 84,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1.5, M12 P1.25
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M12 P1.25 |
- -51%
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 104 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22x1.5mm, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Schroefdraad ingang | M22x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M20x1.5mm |
- -50%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
- -50%
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
- -50%
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
- -50%
Pollenfilter, Filter insert, Stoffilter
| Filter type | Pollenfilter, Filter insert, Stoffilter |
| Lengte [mm] | 258 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met geurabsorberende werking, Filter insert, Carbon filter
| Filter type | Met geurabsorberende werking, Filter insert, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 269 |
| Breedte [mm] | 205 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Binnendiameter [mm] | 31,5 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder aansluiting voor watersensor, Metaal
| Filter type | Zonder aansluiting voor watersensor |
| Diameter [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 118,5 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Akebono, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 133,1 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, 999 990 0002, voor tandriemaandrijving, Sealed with SiC/SiC
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 999 990 0002 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Kwaliteit | Sealed with SiC/SiC |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, Met koppelingdrukplaat, Met druklager, Met koppelingsplaat
| Diameter [mm] | 240 |
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Openingstemperatuur | 80, 88 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 33 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1199, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Akebono
| FMSI-code | D1199 |
| Hoogte 1 [mm] | 52,1 |
| Hoogte 2 [mm] | 52,1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Breedte 1 [mm] | 133,4 |
| Breedte 2 [mm] | 133,4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 14,5 |
| Dikte 2 [mm] | 14,5 |
| WVA-nummer | 20192, 20191, 20002 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Kunststof, Metaal, Gegoten aluminium
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Metaal |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Netdiepte [mm] | 18 |
| Netlengte [mm] | 580 |
| Netbreedte [mm] | 317 |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 35,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 35,0 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 61 |
| Diameter 3 [mm] | 54 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 10 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
