Zoekresultaten "K68"
14-32321-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,15 |
| Enkel in combinatie met | 14-32321-01 |
| Aantal gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 84,5 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14-10030-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,4 |
| Enkel in combinatie met | 14-10030-01 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 85 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14-32363-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,82 |
| Enkel in combinatie met | 14-32363-01 |
| Aantal gaten | 0 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 80,5 |
- -38%
14-32363-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,92 |
| Enkel in combinatie met | 14-32363-01 |
| Aantal gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 80,5 |
- -38%
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, A SL
| Binnendiameter [mm] | 66,8 |
| Buitendiameter [mm] | 86,8 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10,5 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AB SL
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 41 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AB SL |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,72 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 85,3 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staalpakking
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 38 |
| Bouwwijze afdichting | Staalpakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-band beugel, Uitlaatgaspijp aan uitlaatgasturbolader
| Diameter [mm] | 73 |
| Pijpverbinder | V-band beugel |
| Inbouwplaats | Uitlaatgaspijp aan uitlaatgasturbolader |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M9x1,0, 4 mm PIN, 9 mm
| Breekpunt [Nm] | 22 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 157 |
| Sleutelwijdte | 9 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
- -53%
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 134,5 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -34%
M9 x 1,0, PIN, 9 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 34,9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 156 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -31%
M9 x 1,0, PIN, 9 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 4,3 |
| Schroefdraadmaat | M9 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 118,7 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -34%
Electrisch-pneumatisch, Uitlaatgasturbo, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Artikelnummer paar | 47.467 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Klaar voor montage, Elektrisch, Uitlaatgasturbo, GENUINE
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Kwaliteit | GENUINE |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Klaar voor montage, Elektrisch, Uitlaatgasturbo
| Alternatief artikel | 48.1099 |
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Artikelnummer paar | 47.248, 47.1597, 47.1074, 47.1055, 47.010 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aanvullende informatie | ARMAN |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
74050A2, Mechanisch, Diesel, GENUINE
| Alternatief artikel | 74050A2 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Brandstoftype | Diesel |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal, OE EQUIVALENT
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
