Zoekresultaten "K0466"
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,45 |
- -60%
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Lengte [mm] | 76,5 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 56,5 |
- -57%
Mechanisch, Met pakking, voor tandriemaandrijving, Metaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
M12x1,25, met synthetisch vet
| Buitendiameter [mm] | 44,65 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 15,3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
- -19%
- -43%
Met pakking, 999 990 0002, voor tandriemaandrijving
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 999 990 0002 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -82%
Hydraulisch, Afvoerzijde
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 4663996 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
- -72%
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 1 [mm] | 33 |
| Gewicht [kg] | 0,45 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 42 |
- -15%
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -58%
Vooras links, Vooras, Handgeschakeld
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Lengte [mm] | 560 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 28 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 46 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
- -19%
4PK1290, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 76 |
| Lengte [mm] | 1290 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14,2 |
| Type | 4PK1290 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Mechanisch
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Nettogewicht [g] | 1043 |
| Werkwijze | Mechanisch |
- -64%
Mechanisch
| Nettogewicht [g] | 998 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Werkwijze | Mechanisch |
- -65%
Handgeschakeld, Koelribben mechanisch gelast, Kunststof, produced by MAHLE
| Verpakkingshoogte [cm] | 51,00 |
| Nettogewicht [g] | 3058 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 103,0 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 780 |
| Netbreedte [mm] | 375 |
| Fabrikant | Produced by MAHLE |
- -10%
Met pakking, Kunststof, Metaal, Gegoten aluminium
| Aantal tanden | 46 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Metaal |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -32%
Opschroeffilter, M20x1.5-6H, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Binnendiameter1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Rubbermetaallager, Vooras, Voor, Onder
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Vooras, Onder |
- -28%
Driehoeksdraagarm, Zonder fuseekogel, VKDS 322107
| Draagarmvorm | Driehoeksdraagarm |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder fuseekogel |
| Artikelnummer paar | VKDS 322107 |
- -26%
Driehoeksdraagarm, Zonder fuseekogel, VKDS 322106
| Draagarmvorm | Driehoeksdraagarm |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder fuseekogel |
| Artikelnummer paar | VKDS 322106 |
- -26%
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -38%
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,15 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 55 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
- -40%
Opschroeffilter, M20x1.5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,35 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -27%
Opschroeffilter, M20x1.5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
- -27%
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 64 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
- -38%
