Zoekresultaten "9 594"
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 46,8 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62,6 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 61 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 293 |
| Breedte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 34 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
- -18%
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Afvoerzijde
| Artikelnummer paar | 175989 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Aantal tanden | 40 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch
| Diameter retourleiding [mm] | 8 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Opbouw, Ultrasone sensor, Achter, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -13%
Inductie sensor, Met kabel, Geknikt
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
- -2%
Gestekt, Met bevestigingsring, zwart, Haaks
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met bevestigingsring |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -6%
Electrisch, Schakelbare waterpomp, MS50
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 2,648 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | MS50 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -2%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pneumatisch, Met pakkingen, Membraamklep
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Ventieltype | Membraamklep |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Lakken mogelijk
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Haaks, Lakken mogelijk
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -65%
Stofvanger, zwart, Rubber
| Inbouwplaats | Stofvanger |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
- -20%
Stofvanger, Transparant, Rubber
| Inbouwplaats | Stofvanger |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Rubber |
- -26%
Ultrasone sensor, zwart, Met pakking, Recht
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Vorm | Recht |
- -70%
