Zoekresultaten "9 515"
DENSO, BMW
| Brutogewicht [g] | 5650 |
| Gewicht [g] | 4840 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Lengte [mm] | 213,7 |
| Voor fabrikant | DENSO, BMW |
| Voor OE nummer | 64529225704 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | ND-8 |
| Compressor ID | 6SEU14A |
| Gevuld | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -19%
DENSO, BMW
| Brutogewicht [g] | 5350 |
| Gewicht [g] | 4540 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | DENSO, BMW |
| Voor OE nummer | 64529223695 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 130 |
| Compressorolie | ND-8 |
| Compressor ID | 6SEU14A |
| Gevuld | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -22%
DENSO, BMW
| Brutogewicht [g] | 5960 |
| Gewicht [g] | 5150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | DENSO, BMW |
| Voor OE nummer | 64529330831 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | ND-8 |
| Compressor ID | 6SEU14A |
| Gevuld | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 235 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 77 |
| Buitendiameter [mm] | 127 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 471 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 35 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10,0 |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 252 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -20%
M12x1.25mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
R90
| Breedte [mm] | 89 |
| Dikte [mm] | 12,6 |
| Hoogte [mm] | 36,6 |
| Controleteken | R90 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU14A |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -45%
Kunststof, Met afdichtring, Met bevestigingsmatriaal, Cartridge
| Diameter [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 250 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met bevestigingsmatriaal |
| Bundeltype | Cartridge |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen met gecombineerde water-/oliekoeller, met montagemateriaal, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen met gecombineerde water-/oliekoeller |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 622 |
| Netbreedte [mm] | 419 |
| Materiaal | Aluminium |
- -24%
G68HS, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G68HS |
| Aantal schakels | 70, 86 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
G68HS, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G68HS |
| Aantal schakels | 70, 86 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 20,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 21,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,2 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtringen, Hogedruk zijde
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Centrale elektriciteit, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 112 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -44%
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 447 |
| Breedte [mm] | 117 |
| Hoogte [mm] | 32 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 449 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 32 |
- -50%
| Binnendiameter [mm] | 12,00 |
| Buitendiameter [mm] | 32,0 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 47,0 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, Met pakkingen, Hogedruk zijde
| Nettogewicht [kg] | 0,64 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Klepschijfdiameter [mm] | 26 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Zonder PAG compressorolie, Ovaal, PAG 46 YF, 6SEU14A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 143 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | 6SEU14A |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met PAG compressorolie, Ovaal, PAG 46, 6SEU14A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 140 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU14A |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder PAG compressorolie, Ovaal, PAG 46, 6SEU14A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 140 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU14A |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
