Zoekresultaten "9 503"
Onder, Bovenaan, Met pakkingen
| Voor OE nummer | 11317797899 |
| Inbouwplaats | Onder, Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 86, 70, 48 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Nettogewicht [g] | 468 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,20 |
| Diameter 3 [mm] | 88,0 |
| Diameter 4 [mm] | 102,0 |
| Hoogte [mm] | 221,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 151,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 88 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, Met moer
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 98 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 111 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -46%
Ultrasone sensor, voor en achter, Lakken mogelijk
| Breedte [mm] | 23 |
| Hoogte [mm] | 35,9 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Lengte [mm] | 32 |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -1%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter, AHC373
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 246 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | AHC373 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, met moeren
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 300 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7603 A/CU, Koper
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -18%
Rubber/Metaal
| Dikte [mm] | 30 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 132 |
| Steek wielbouten (mm) | 96 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal gaten | 6 |
- -58%
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -38%
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | Xenon HID WS |
- -57%
RADIATOR KACHEL 240x210x40
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 17 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 17 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netlengte [mm] | 240 |
| Netbreedte [mm] | 210 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 163 |
| Breedte [mm] | 24 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,97 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 163 |
| Breedte [mm] | 24 |
- -24%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,189 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 134 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hangend, Vooras rechts, Vooras links, M12x1,75
| Bevestigingswijze | Hangend |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 119 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,75 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13451 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13507 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13510 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13513 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Lengte [mm] | 85 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68HRNG-1-70E, Onder, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G68HRNG-1-70E |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aantal schakels | 70 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuwe uitvoering | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -39%
