Zoekresultaten "7-100"
100 412 1020/S, Vooras, Met lager, Set
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Alternatieve reparatieset | 100 412 1020/S |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, D1S (gasontladingslamp), Electrisch, Metaal
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Werkwijze | Electrisch |
| Materiaal | Metaal |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-84-0021 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 575 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 600 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Buiten
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Buiten |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, 4-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Technisch informatienummer | 14 KGR-7 KQU |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 134 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
- -46%
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal leidingen | 8 |
| Totale lengte [mm] | 670 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
- -25%
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1 |
| Aantal gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 84 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen, NTC, met temperatuurschakelaar
| Kleur | Groen |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met temperatuurschakelaar |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 65,30 |
| Gatdiameter [mm] | 75,00 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Compressiehoogte [mm] | 41,70 |
| Boutlengte [mm] | 61 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,20 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,16 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts
| Binnen lengte [mm] | 950 |
| Buiten lengte [mm] | 1303 |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1463 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1463 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukactivering, M12 x 1,5, Aluminium
| Besturingstype | Drukactivering |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 58, 26 |
| Materiaal | Aluminium |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Kleurmarkering | Wit |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukactivering, M12 x 1,5, Aluminium
| Besturingstype | Drukactivering |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 58, 26 |
| Materiaal | Aluminium |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Kleurmarkering | Wit |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Double Iridium |
- -35%
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), PVC, zwart
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), PVC |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter 2 [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 95 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PVC, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), zwart, Met sensor
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Materiaal | PVC, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Binnendiameter 2 [mm] | 46 |
| Binnendiameter1 [mm] | 77 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, R90, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 185 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 99 |
| Controleteken | R90 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 20 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -52%
Zwart, PTFE (Polytetrafluorethylen), VKN 1005, Met afgerond tandprofiel
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Riembreedte [mm] | 25 |
| Aantal tanden | 137 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | VKN 1005 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 137 |
| Breedte 1 [mm] | 25,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, Aluminium, met afdichtringen
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, Aluminium, met afdichtringen
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, Aluminium, met afdichtringen
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 48,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder houder
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
