×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "7-0023"
Zoek: 7-0023×
Brandstoffilter Herth+Buss Jakoparts J1338025
Filter insert, Met pakking
J1338025
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 22,01
€ 6,82
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Herth+Buss Elparts 70511085
M22 x 1,5, Stekkeraansluiting, Met afdichtring
70511085
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +87 |
| Temperatuur van [°C] | -92 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 28,27
€ 11,59
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Deurslot (Binnendeel) Herth+Buss Elparts 73100060
Zonder dubbele vergrendeling, Met centraalvergrendeling, Links achter
73100060
| Vergrendelingsysteem | Zonder dubbele vergrendeling, Met centraalvergrendeling |
| Aantal contacten | 5 |
| Artikelnummer paar | 73100059 |
| Inbouwplaats | Links achter |
€ 199,20
€ 79,68
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Kachel-/voorschakelweerstand Herth+Buss Elparts 75614952
Zwart
75614952
| Stekkerkleur | Zwart |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 48,73
€ 14,62
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Vacuumpomp Metzger 8010174
Zuigleiding, Zuigstraalpomp
8010174
| Inbouwplaats | Zuigleiding |
| Pomp soort | Zuigstraalpomp |
€ 93,19
€ 93,19
Tijdelijk uitverkocht
€ 66,55
€ 66,55
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Magneti Marelli 062900010304
M12X1,25, M5, Metalen gloeibougie
062900010304
| Verwarmingstijd [min] | 7 |
| Lengte 2 [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 32 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Draaimoment [Nm] | 3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
€ 22,49
€ 9,22
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893039
Diagnosesonde, Na katalysator, 4-adrig, M 18x1,5
0893039
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Voor fabrikant | 4-adrig |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 990 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 218,07
€ 218,07
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 24237
M18 x 1,5, Verwarmd
24237
| Schakelpunt [°C] | 98 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1000 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 116,61
€ 73,46
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IK20
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
IK20
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,38
€ 19,41
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso PK20PR11
IK20TT, 22401-1P116, Solid SAE, M14x1.25
PK20PR11
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 22401-1P116 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
€ 20,65
€ 14,46
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Champion BAEA144E
Doos, SAE, Met electro, 12 13 7 562 745
BAEA144E
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Bundeltype | Doos |
| Aansluittechniek | SAE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met electro |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 12 13 7 562 745 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
€ 96,80
€ 50,34
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH818C
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH818C
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN2C |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 9,28
€ 8,63
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlicht Spilu 504120
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
504120
| Hoogte [cm] | 5,76 |
| Breedte [cm] | 15,15 |
| Lengte [cm] | 22,73 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
€ 25,34
€ 25,34
Tijdelijk uitverkocht
Ruitenwissermotor Magneti Marelli 064072700010
Voor voertuigen met stuur links, Achter
064072700010
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Achter |
€ 185,12
€ 185,12
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Fleetguard FF138
Opschroeffilter
FF138
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
€ 107,77
€ 37,72
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateurslang Original Imperium 222232
Rubber, Met pijpsteunen
222232
| Binnendiameter 3 [mm] | 22 |
| Gewicht [g] | 492 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 17127519256 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 38 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 38 |
€ 124,82
€ 53,68
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
