×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "7 794 021"
216 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 7 794 021×
Bougie NGK 91926
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
91926
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
€ 37,03
€ 30,73
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 458390
L 42, NO, Draairichting tegen de klok in
458390
| Gewicht [kg] | 3,68 |
| Positie / graad | L 42 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
€ 341,74
€ 252,89
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586019
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586019
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 12,33
€ 10,60
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586030
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586030
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
€ 16,75
€ 14,40
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586043
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586043
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 3 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
€ 19,93
€ 17,13
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586047
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586047
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 15,97
€ 13,73
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586069
Opschroeffilter
586069
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 14,42
€ 12,40
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
€ 33,61
€ 33,61
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,37
€ 5,35
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor binnenkomende lucht FAE 33509
NTC, zwart
33509
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 45,87
€ 21,10
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor binnenkomende lucht Topran 302 695
NTC, rechthoekig
302 695
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 47,15
€ 17,45
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Wix Filters 51085
Opschroeffilter, 3/4-16, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
51085
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 48,02
€ 19,69
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Blue Print ADA102119
Opschroeffilter
ADA102119
| Gewicht [kg] | 0,404 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Let op de serviceinformatie |
€ 9,64
€ 7,82
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Purflux LS907
3/4"-16, Opschroeffilter
LS907
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
€ 11,98
€ 8,63
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Herth+Buss Jakoparts J1313020
Wit, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
J1313020
| Kleur | Wit |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
€ 17,51
€ 5,78
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Magneti Marelli 943251489010
Draairichting met de klok mee
943251489010
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 187,55
€ 112,53
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Magneti Marelli 944280166000
Li 38, 30 (M8), Draairichting met de klok mee
944280166000
| Aantal boringen | 4 |
| Positie / graad | Li 38 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30 (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 243,33
€ 243,33
Tijdelijk uitverkocht
Starter Febi Bilstein 101575
036 911 023 SX
101575
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Voor OE nummer | 036 911 023 SX |
| Aantal tanden | 9 |
€ 188,14
€ 109,12
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
€ 28,63
€ 28,63
Tijdelijk uitverkocht
Turbocharger Meat Doria 65287
Turbolader/laadluchtkoeler, 7794021H
65287
| Laadtype | Turbolader/laadluchtkoeler |
| Voor OE nummer | 7794021H |
€ 913,22
€ 821,90
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, temperatuur binnenkomende lucht Herth+Buss Elparts 70670514
70670514
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
€ 37,84
€ 13,24
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00037
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
WST00037
| Nettogewicht [kg] | 3,56 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 180,46
€ 180,46
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Maxgear 55-0849
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
55-0849
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Versie | 0001115045 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
€ 307,15
€ 107,50
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
