×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "7 794 020 H"
203 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 7 794 020 H×
Oliefilter Bosch 0 451 104 065
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
0 451 104 065
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
€ 17,38
€ 13,38
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Herth+Buss Jakoparts J1312006
Zilver, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
J1312006
| Kleur | Zilver |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 146 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
€ 25,46
€ 8,91
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Magneti Marelli 943251489010
Draairichting met de klok mee
943251489010
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 187,55
€ 112,53
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Magneti Marelli 944280166000
Li 38, 30 (M8), Draairichting met de klok mee
944280166000
| Aantal boringen | 4 |
| Positie / graad | Li 38 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30 (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 243,33
€ 243,33
Tijdelijk uitverkocht
Starter Febi Bilstein 101575
036 911 023 SX
101575
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Voor OE nummer | 036 911 023 SX |
| Aantal tanden | 9 |
€ 188,14
€ 109,12
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Febi Bilstein 22540
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
22540
| Diameter o-ring [mm] | 70 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
€ 17,99
€ 6,65
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 63,46
€ 22,22
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 116,15
€ 40,66
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 65,69
€ 22,99
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Fleetguard LF3685
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
LF3685
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
€ 93,52
€ 32,73
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Febi Bilstein 1004130
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Plaatstaal
1004130
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
€ 17,87
€ 6,79
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
