Zoekresultaten "7 794 020"
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
- -53%
3/4-16 UNF-2B, Fijnfilter, 3/4-16 UNF 2B
| Binnendraad [mm] | 3/4-16 UNF-2B |
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF 2B |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
- -58%
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
- -60%
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 174 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,54 |
- -58%
L 42, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 3,68 |
| Positie / graad | L 42 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
- -26%
Zonder deksel, Met pakkingen
| Gewicht [kg] | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -23%
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -29%
2-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,05 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -41%
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -3%
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -8%
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -18%
Opschroeffilter, 3/4 - 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93,5 |
- -58%
Opschroeffilter, 3/4 - 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 137,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93,5 |
- -55%
Opschroeffilter, 3/4 - 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93,5 |
- -52%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 146 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 97 |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
- -63%
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 466 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
3/4" 16UNF, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4" 16UNF |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -38%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -23%
Zilver, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zilver |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 146 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -65%
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -40%
Li 38, 30 (M8), Draairichting met de klok mee
| Aantal boringen | 4 |
| Positie / graad | Li 38 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30 (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
036 911 023 SX
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Voor OE nummer | 036 911 023 SX |
| Aantal tanden | 9 |
- -42%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 70 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -63%
Turbolader/laadluchtkoeler, 7794021H
| Laadtype | Turbolader/laadluchtkoeler |
| Voor OE nummer | 7794021H |
- -10%
- -65%
- -65%
- -65%
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
- -65%
