Zoekresultaten "7 072"
Met aansluiting voor watersensor, met wateraftapplug, Met houder, Kunststof
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor, met wateraftapplug |
| Lengte [mm] | 135 |
| Hoogte [mm] | 197 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Breedte [mm] | 136 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber/Metaal, 6PK
| Ribbenaantal | 5 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 45, 10 |
| Buitendiameter [mm] | 185 |
- -63%
Met pakking
| Hoogte 1 [mm] | 35,0 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 56 |
| Diameter 2 [mm] | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -59%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Com(Plug 164), Met meervoudige riemschijf, M8 B+
| Dikte 1 [mm] | 28 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 170 |
| Stekkeruitvoering-ID | Com(Plug 164) |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Lengte 1 [mm] | 60 |
| Lengte 2 [mm] | 60 |
| Lengte 3 [mm] | 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel "COURIER"
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1895932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel "COURIER"
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1895931 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 2.0 / 2.4 / 2.9 AT 620x420x45
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 37 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 37 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 45 |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 420 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RADIATOR 620x529x40
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 529 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 380 |
| Lengte (inch) | 15 |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -24%
M14x1,50
| Schroefdraadmaat | M14x1,50 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) van | 0,2 |
| Druk (bar) tot | 0,5 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
- -53%
- -43%
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 910 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 900 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -9%
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met trillingsdemper
| Breedte [mm] | 77 |
| Buitendiameter [mm] | 168 |
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Aantal groeven | 6 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen met gecombineerde water-/oliekoeller, met montagemateriaal, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen met gecombineerde water-/oliekoeller |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Netdiepte [mm] | 41 |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 445 |
| Materiaal | Aluminium |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Nettogewicht [g] | 78 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Hoogte 2 [mm] | 35 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 56 |
| Diameter 2 [mm] | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 63,5 |
| Hoogte [mm] | 172,0 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met ontluchtingsklep, Links, Met pakking
| Verwarming / Koeling | Met ontluchtingsklep |
| Artikelnummer paar | 176649 |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 510 |
| Breedte [mm] | 97 |
| Hoogte [mm] | 35 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -48%
