Zoekresultaten "6786"
Stoffilter, K 1126A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 284 |
| Breedte [mm] | 256 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1126A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, K 1126, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 281 |
| Breedte [mm] | 248 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Basisversie (art.nr.) | K 1126 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Vooras, Rubberlager
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 7700847383 |
| Lengte [mm] | 42 |
| Breedte [mm] | 36 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Binnendiameter [mm] | 23,5 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 25 |
- -57%
Vooras, Zonder akoestische slijtagewaarschuwing, TRW
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Voor OE nummer | 34116772892 |
| Slijtageindicator | Zonder akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 23915 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder slijtage waarschuwingscontact, ATE
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 16,1 |
| Voor OE nummer | 34216762871 |
| Slijtageindicator | Zonder slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 24043, 23716 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, WP9101, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 284 |
| Breedte [mm] | 256 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | WP9101 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, WP9100, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 281 |
| Breedte [mm] | 248 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Basisversie (art.nr.) | WP9100 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met ingebouwde ABS sensor
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor |
| Buitendiameter [mm] | 137 |
| Aantal wielbouten | 4 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, rechts, 22 11 6 786 528
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor OE nummer | 22 11 6 786 528 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Breedte [mm] | 138 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, BREMBO
| Hoogte 1 [mm] | 73,5 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | BREMBO |
| Breedte 1 [mm] | 164,8 |
| Dikte 1 [mm] | 16,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, 2x M12x1.0
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte 1 [mm] | 36 |
| Lengte 2 [mm] | 116 |
| Schroefdraadmaat 1 | 2x M12x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 25,4 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 22,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Aluminium, ATE
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 36 |
| Artikelnummer paar | 431042 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 134 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Aluminium, ATE
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 39 |
| Artikelnummer paar | 431041 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 134 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, TRW, 2x M12x1.0
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | TRW |
| Lengte 1 [mm] | 69 |
| Lengte 2 [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat 1 | 2x M12x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 25,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, TRW, 2x M12x1.0
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | TRW |
| Lengte 1 [mm] | 69 |
| Lengte 2 [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat 1 | 2x M12x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 27 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 22,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, voor voertuigen met elektrische handrem, TRW
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Remsysteem | TRW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 20 |
| Artikelnummer paar | 531792 |
| Zuigerdiameter [mm] | 42 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, voor voertuigen met elektrische handrem, TRW
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Remsysteem | TRW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 20 |
| Artikelnummer paar | 531791 |
| Zuigerdiameter [mm] | 42 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, LUCAS/TRW, 2x M12x1.0
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Lengte 1 [mm] | 14 |
| Lengte 2 [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat 1 | 2x M12x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 23,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, BOSCH/BENDIX, 2x M10X1.0
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Lengte 1 [mm] | 19 |
| Lengte 2 [mm] | 166 |
| Schroefdraadmaat 1 | 2x M10X1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 22,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas
| Lengte [mm] | 131 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 54, 65 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 43 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,36 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / L / D+ / DF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -33%
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 52 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 451 |
| Lengte 2 [mm] | 357 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Aantal per as | 1 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1750 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
- -7%
Achteras rechts, Achteras links, Stabilisatorstang, M12x1,5
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 200 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Materiaal | Staal |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminiumbehuizing, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV36/18X114A |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X107A |
| Artikelnummer paar | 310 985 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEV32/15X158A |
- -30%
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X107A |
| Artikelnummer paar | 317 569 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X107A |
| Artikelnummer paar | 317 568 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
