Zoekresultaten "6068"
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Onder, Staal
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | 15-16 050 0004 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Koppel F [N] | 380 |
| Lengte [mm] | 290 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Koppel F [N] | 1180 |
| Lengte [mm] | 252 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 61,7 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 56,5 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 15,3 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Onder, Vooras rechts, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 107 |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 55 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 41 |
| Artikelnummer paar | 47909 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Onder, Vooras links, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 107 |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 55 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 41 |
| Artikelnummer paar | 47908 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1256/985, Schijfremmen
| Lengte 1/2 [mm] | 1256/985 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, Met houder, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 17319 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met borgmoer, Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 17318 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Dempermodule, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 555 |
| Diameter 1 [mm] | 45 |
| Diameter 2 [mm] | 30 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 370 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 697 |
| Diameter 1 [mm] | 52 |
| Diameter 2 [mm] | 32 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 508 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Benzine, Hendelsensor, Electrisch, Met brandstoftoevoermodule
| Brandstoftype | Benzine |
| Sensortype | Hendelsensor |
| Ingangspanning [V] | 13,5 |
| Stroomsterkte [A] | 6,7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met drukregelaar, Met filter, Met aanjaagpomp |
| Bedrijfsdruk [bar] | 5,0 |
| Aantal [l/h] | 100 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7/H1
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7/H1, H6W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Zonder knipperlicht, Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 710301186228 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 712428301129 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 712428201129 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Transparant, Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 715102054120 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Aan beide zijden, H1, Met gloeilamp
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 32 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 25, 32 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 322,5 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 600 |
| Slag [mm] | 247 |
| Uitwerpkracht [N] | 250 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 16,5 |
| Behuizinglengte [mm] | 159,5 |
| Lengte [mm] | 292 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 103 |
| Uitwerpkracht [N] | 380 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TOYOTA, DENSO, 88310-60850 ; 88310-
| Brutogewicht [g] | 8470 |
| Gewicht [g] | 7660 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | TOYOTA, DENSO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 88310-60850 |
| 88310 | |
| Kwaliteit | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling |
| Olie hoeveelheid (ml) | 220 |
| Compressorolie | ND-8 |
| Compressor ID | 10PA20C |
| Gevuld | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IW24, 09482-00247-111, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW24 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 09482-00247-111 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Schroefveer, voor voertuigen met standaard chassis
| Dikte 1 [mm] | 14 |
| Gewicht [kg] | 2,15 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 230 |
| Buitendiameter [mm] | 123 |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
TD412W
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Dikte 1 [mm] | 52 |
| Artikelnummer paar | TD412W |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
TD411W
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Dikte 1 [mm] | 52 |
| Artikelnummer paar | TD411W |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
