Zoekresultaten "6041"
Zwart, Actieve sensor
| Stekkerkleur | Zwart |
| Lengte [mm] | 28 |
| Kabellengte [mm] | 1100 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Artikelnummer paar | 30795 |
| Totale lengte [mm] | 1165 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
INN M10x1.0, OUT M10x1.0
| Lengte [mm] | 261 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | OUT M10x1.0 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 134,25 |
| Cilinderboring [mm] | 128 |
| Boutdiameter [mm] | 52 |
| Componentennummer | 82139, 72850, 49535 |
| Productienummer | 128057 |
| Compressiehoogte [mm] | 79,25 |
| Komdiameter [mm] | 76,16 |
| Boutlengte [mm] | 103 |
| Komdiepte 1 [mm] | 23,75 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,9 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,115 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -1%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Binnendiameter [mm] | 41 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Onder, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 72-6040 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, F-228215.XX, F-225644.XX
| Breedte [mm] | 38,2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor fabrikantnummer | F-228215.XX, F-225644.XX |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 14,9 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A1249/0856, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, MERITOR D-ELSA 2
| Breedte [mm] | 249,3 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 118,2 |
| Controleteken | E9 90R-02A1249/0856 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | MERITOR D-ELSA 2 |
Driedelig, 0 0299 6990, met synthetisch vet, Met druklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 350 |
| Voor OE nummer | 0 0299 6990 |
| Aantal tanden | 10 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Let op de serviceinformatie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, Paar
| Verpakkingslengte [cm] | 8,2 |
| Nettogewicht [g] | 305 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,96 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,46 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Hoeveelheid | Paar |
| Voor wandsterkte van [mm] | 3,466 |
| Tot wandsterkte [mm] | 3,478 |
| Voor asdiameter van [mm] | 103,98 |
| Tot asdiameter [mm] | 104,0 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 111,0 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 111,022 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,0600 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,1260 |
| Breedte van [mm] | 35,80 |
| Breedte tot [mm] | 35,95 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Nettogewicht [g] | 3557 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,0 |
| Lengte [mm] | 134,3 |
| Cilinderboring [mm] | 128,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 52,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 4.0 Cr, 2. M 3.0 Cr P, 1. T 4.0 CrK |
| Productienummer | 128 L 128 |
| Compressiehoogte [mm] | 79,25 |
| Komdiameter [mm] | 76,1 |
| Boutlengte [mm] | 103,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 23,7 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 16,2 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,9 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,12 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, 2(4)X21W+0..4W
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2(4)X21W+0..4W |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, OCS 1
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 269 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,0 |
| Hoogte [mm] | 80,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 11 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, 08-143800-00
| Cilinderboring [mm] | 128 |
| Hoogte [mm] | 134,3 |
| Boutdiameter [mm] | 52 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal |
| Componentennummer | 08-143800-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 79,25 |
| Komdiameter [mm] | 76,16 |
| Boutlengte [mm] | 103 |
| Komdiepte 1 [mm] | 23,75 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,9 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -82%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, massief, E1 90R-02C0165/0499
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Binnendiameter [mm] | 120,0 |
| Minimale dikte [mm] | 12,9 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 14,3 |
| Steek wielbouten (mm) | 100,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02C0165/0499 |
| Hoogte [mm] | 71,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 78,5 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 270,0 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, LS 7/3, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 7/3 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -25%
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
295/100, Achteras links
| Diameter 1/2 [mm] | 295/100 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Diameter 2 [mm] | 295 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor fabrikantnummer | 920615, 920720 |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 8,4 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 433 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, PE (Polyethyleen)
| Inbouwplaats | Stofvanger |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Productiedatum tot | 10.2008 |
| Modeljaar vanaf | 2006 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen zonder trekhaak
| Werkwijze | Electrisch |
| Breedte [mm] | 30,5 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Lengte [mm] | 30,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
- -25%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
- -62%
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -33%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Handgeschakeld, evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
