Zoekresultaten "601 274 001"
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 128 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | GY0518861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, FS1R18861
| Brutogewicht [g] | 129 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | FS1R18861 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -6%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, GY0818861A
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | GY0818861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -17%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 203 |
| Gewicht [g] | 170 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | BP6G18861C |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1010 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Kwaliteit | DENSO |
- -18%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, AJ5218861A
| Brutogewicht [g] | 152 |
| Gewicht [g] | 119 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | AJ5218861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 129 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | L33618861 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, MR507771
| Brutogewicht [g] | 143 |
| Gewicht [g] | 110 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MR507771 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 790 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Kwaliteit | DENSO |
- -18%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 139 |
| Gewicht [g] | 106 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 89465-16120 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, MD183145
| Brutogewicht [g] | 123 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MD183145 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 1588A147
| Brutogewicht [g] | 141 |
| Gewicht [g] | 111 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1588A147 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -24%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 141 |
| Gewicht [g] | 108 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | BPE818861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 670 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -20%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, MD343421
| Brutogewicht [g] | 167 |
| Gewicht [g] | 134 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MD343421 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 780 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 138 |
| Gewicht [g] | 105 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MD335431 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
295/90, WP, Vooras links
| Diameter 1/2 [mm] | 295/90 |
| Kwaliteit | WP |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 258 |
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -51%
Opschroeffilter, 1109A4, M 20 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1109A4 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Opschroeffilter, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 78,5 |
- -59%
Opschroeffilter, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96,0 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 93,5 |
- -52%
Planarsonde
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 210 |
- -59%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,3 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 77 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -35%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -29%
Opschroeffilter, M20 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 273 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,4 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79 |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
- -60%
M20x1,5, Opschroeffilter, BSG 65-140-017, OCS 1
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2 |
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Aansluitdraad | M20x1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Behuizing diameter [mm] | 76 |
| Componentennummer | BSG 65-140-017 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -35%
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -58%
Regelsonde, Diagnosesonde
| Lambdasonde | Regelsonde, Diagnosesonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 360 |
- -20%
- -65%
Planarsonde, D-vorm
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -60%
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
- -41%
PTFE (Polytetrafluorethylen)
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte 1 [mm] | 9,8 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13 |
| Aantal kleppen | 8 |
- -65%
PTFE (Polytetrafluorethylen)
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte 1 [mm] | 9,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13 |
- -65%
