Zoekresultaten "601 137 001"
Achteras, massief, TRW, BSG 30-210-046
| Diameter [mm] | 268 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aantal gaten | 5 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Componentennummer | BSG 30-210-046 |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
- -19%
5 jaar garantie, Breedband-lambdasonde
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 820 |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 820 |
Planarsonde, D-vorm
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -60%
M 12 x 1,25 x 13, Zak
| Lengte [mm] | 18 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 x 13 |
| Bundeltype | Zak |
- -60%
Sluiter
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -81%
- -54%
- -51%
Massief
| Draaimoment [Nm] | 170 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Diameter [mm] | 268 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 68,2 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 45,7 |
| Buitendiameter [mm] | 268 |
- -21%
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 13 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 910 |
| Kabellengte [mm] | 910 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -59%
- -66%
- -65%
Verwarmd
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 740 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -62%
Achteras, massief, Kruislings geslepen, Gelakt
| Binnendiameter [mm] | 146 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 45,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 68,2 |
| Oppervlakte | Kruislings geslepen, Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 268 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 6115098, 6115097 |
Diagnosesonde, Na katalysator
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Wit, Handgeschakeld, M 16x1,5
| Kleur | Wit |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
Sprongsonde, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 113 |
| Gewicht [g] | 80 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946560230 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 132 |
| Gewicht [g] | 99 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946512550 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Kwaliteit | DENSO |
- -22%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 143 |
| Gewicht [g] | 110 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946542100 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 127 |
| Gewicht [g] | 94 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946512700 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 134 |
| Gewicht [g] | 101 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 894650D030 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 138 |
| Gewicht [g] | 105 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 894650D070 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 715 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, MD348512
| Brutogewicht [g] | 133 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MD348512 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 355 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -24%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 167 |
| Gewicht [g] | 134 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MD348460 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 830 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 128 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | GY0518861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, FS1R18861
| Brutogewicht [g] | 129 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | FS1R18861 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, GY0818861A
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | GY0818861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -17%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 203 |
| Gewicht [g] | 170 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | BP6G18861C |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1010 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Kwaliteit | DENSO |
- -18%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, AJ5218861A
| Brutogewicht [g] | 152 |
| Gewicht [g] | 119 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | AJ5218861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 129 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | L33618861 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
