Zoekresultaten "600 714 001"
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Electrisch-pneumatisch, 1446 600 QAA, 44 06 482
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Voor OE nummer | 1446 600 QAA, 44 06 482, 8200 762 162 |
| Ventieltype | Magneetklep |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -65%
Regelsonde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 140 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13507 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -54%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,115 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -13%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,100 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -13%
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 810 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -13%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Gewicht [kg] | 0,098 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 520 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 425 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -13%
M18 x 1,5, Regelsonde, voor katalysator
| Gewicht [kg] | 0,08 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -15%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,135 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -13%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1155 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -13%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
- -56%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -43%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -11%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -35%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 2,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -35%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering SAE |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -32%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -56%
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, voor katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 4 |
- -13%
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Na katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator, voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 1020 |
| Aantal contacten | 4 |
- -29%
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Na katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator, voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 1400 |
| Aantal contacten | 4 |
- -19%
Zak, M 10X1, F 10X1
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 40 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lengte [mm] | 445 |
| Lengte 1 [mm] | 445 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F 10X1 |
- -2%
F10X1, M10X1
| Gatdiameter [mm] | 447 |
| Lengte [mm] | 447 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -49%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, AJ5218861A
| Brutogewicht [g] | 152 |
| Gewicht [g] | 119 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | AJ5218861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 129 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | L33618861 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 122 |
| Gewicht [g] | 89 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | AJ5118861 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, MR507769
| Brutogewicht [g] | 142 |
| Gewicht [g] | 109 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MR507769 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 760 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Kwaliteit | DENSO |
- -6%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, MR560331
| Brutogewicht [g] | 142 |
| Gewicht [g] | 109 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MR560331 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 760 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 5033039AA
| Brutogewicht [g] | 122 |
| Gewicht [g] | 92 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 5033039AA |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 272 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
