Zoekresultaten "600 433 001"
Diagnosesonde, Na katalysator, Universal 77004
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77004 |
- -60%
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -30%
- -57%
- -64%
35mm, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 3014 |
| Diameter [mm] | 280 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 35mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Blauw, Schroefaansluiting
| Druk (bar) | 1,4 |
| Kleur | Blauw |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
- -63%
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
- -9%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 21 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20, 10 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -60%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 4 x 6,3 mm, Sluiter
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -55%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -72%
Platte stekker, 4 x 6,3 mm, Met weerstand, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -88%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,115 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,135 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1155 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd, Voor
| Gewicht [kg] | 0,091 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 810 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -6%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,100 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Regelsonde, voor katalysator
| Gewicht [kg] | 0,08 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal leidingen | 4 |
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 740 |
- -60%
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 620 |
- -61%
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 500 |
- -61%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 644 |
- -61%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 779 |
- -61%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 1179 |
- -58%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 489 |
- -60%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 429 |
- -60%
