Zoekresultaten "600 422 001"
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, voor katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
- -22%
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, voor katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
- -24%
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, voor katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
- -29%
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, voor katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
- -26%
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, voor katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
- -20%
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, voor katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 4 |
- -13%
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Na katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator, voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 1020 |
| Aantal contacten | 4 |
- -29%
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, voor katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
- -22%
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Na katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator, voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 1400 |
| Aantal contacten | 4 |
- -19%
Ultrasone sensor, Achter, 89341-42010, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 89341-42010 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 6 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 740 |
- -61%
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 620 |
- -62%
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 500 |
- -61%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 644 |
- -62%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 779 |
- -62%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 1179 |
- -59%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 489 |
- -61%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 429 |
- -61%
M 18 x 1,5 x 18, 220155S, Zak
| Lengte [mm] | 23 |
| Schroefdraadmaat | M 18 x 1,5 x 18 |
| Alternatieve reparatieset | 220155S |
| Bundeltype | Zak |
- -70%
M 18 x 1,5 x 18, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 23 |
| Schroefdraadmaat | M 18 x 1,5 x 18 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -53%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Ultrasone sensor, zwart, Haaks, Lakken mogelijk
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -65%
- -57%
Verwarmd
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Kabellengte [mm] | 1000 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -59%
Verwarmd
| Weerstand [Ohm] | 6 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 630 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -46%
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
| Gewicht [kg] | 0,09 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -15%
M18 x 1,5, Verwarmd, Voor
| Gewicht [kg] | 0,091 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -15%
