Zoekresultaten "6-950"
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met automatische bijstelling
| Diameter [mm] | 240 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende informatie | LuK SAC |
- -16%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32,0 |
| Totale lengte [mm] | 96,0 |
- -29%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 70,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -30%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 72,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -29%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -18%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, AGM accu, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 106 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 392 |
| Koudstartstroom EN (A) | 950 |
| Pooluitvoering | EN |
| Batterij/accu | AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, CU 3139, FP 3139, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 320 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 3139 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 3139 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -36%
PS-R1, 6SEU
| Gewicht [kg] | 6,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PS-R1 |
| Compressor ID | 6SEU |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Xenon
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 13278005 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, CSV613, CALSONIC
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 15,3 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 18 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 220 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | CSV613 |
| Fabrikant | CALSONIC |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 2,048 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3951 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 147 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 310 |
Passieve sensor, Vooras rechts
| Lengte [mm] | 940 |
| Sensortype | Passieve sensor |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 4 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VISTEON-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | VISTEON-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met magneetkoppeling |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,9 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | VS14 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Met kabel, rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 147 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 276 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met verbindingsstuk
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MM14X1.5 RHT, MM18X1.5 RHT
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1.5 RHT |
| Schroefdraadmaat 2 | MM18X1.5 RHT |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 205 |
| Artikelnummer paar | 240019 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Ball joint, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 15,2 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 63075 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Ball joint, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 15,2 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 63074 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Ball joint, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 15,4 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 63374 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Onder, Ball joint
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 15,2 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 63571 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Onder, Ball joint
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 15,2 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 63570 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Achter, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 45,9 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 60,1 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Achter, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 45,6 |
| Binnendiameter [mm] | 12,3 |
| Buitendiameter [mm] | 46,6 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Voor, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
