Zoekresultaten "6-457"
Tensioner 55352909, Bovenaan, Met pakkingen, Zonder tandwielen
| Voor OE nummer | Tensioner 55352909 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Zonder pakking, Zonder tandwielen, Boutenketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, OCS 1
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,70 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,10 |
| Nettogewicht [g] | 268 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 78,0 |
| Hoogte [mm] | 77,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Schijfremmen, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 760 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,50, TORX 45, Met pakking
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 10 |
| Kopdiameter | 25 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | TORX 45 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8x1,25, M16x1,5, Filter insert
| Schroefdraadmaat 2 | M8x1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -26%
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Vooras rechts, Vooras links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 920 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Achteras rechts, Achteras links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 920 |
- -54%
Vooras rechts, Vooras links, Met ABS sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager
| Aantal gaten | 5 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 86 |
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 147 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HC, G53AM, G53HR, G53HP
| Distributiekettingdimensie | G53HC, G53AM, G53HR, G53HP |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -34%
Vooras, Brembo
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 126 |
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Remsysteem | Brembo |
| WVA-nummer | 22425 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, E1 90R 01025/196, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 44,9 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E1 90R 01025/196 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -56%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 70 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1803 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1903 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 965 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Massief, Met schroeven, Gecoat
| Draaimoment [Nm] | 120 |
| Minimale dikte [mm] | 8,4 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Nettogewicht [g] | 44 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 24,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 81,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
- -33%
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1639451 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 2 [mm] | 427, 245 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 77 |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 61,4 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
NTC, voor voertuigen met airco
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Nominale temperatuur [°C] | 20 |
| Weerstand [Ohm] | 3400 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, massief, Met schroeven, High carbon
| Minimale dikte [mm] | 8,4 |
| Dikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 60,1 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
