Zoekresultaten "6-445"
Met pakking, Zonder schroeven, Gesloten ketting, Simplex
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Aantal schakels | 120 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 875 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 865 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -14%
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Gewicht [kg] | 0,055 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 1110 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Schijfremmen, ATE
| Remtype | Schijfremmen |
| Voor fabrikant | ATE |
| Lengte [mm] | 635 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14,5, Geventileerd, E190R-02C0176/0006, High carbon
| Schroefdraadmaat | 14,5 |
| Minimale dikte [mm] | 20,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E190R-02C0176/0006 |
| Hoogte [mm] | 51,6 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 286 |
- -48%
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 69 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
- -52%
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 70,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -30%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -52%
- -11%
Rond, Gestekt, Ivoorwit, Haaks
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Ivoorwit |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -36%
Vooras, ATE, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 151,5 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 57,5 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 2 [mm] | 150,1 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, ATE
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 44,9 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 21607 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82028700 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Achter, 6620 6 989 068
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 6620 6 989 068 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Beige |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Incl. geleide rol, Incl. spanrol
| Gewicht [kg] | 2,39 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aggregaat/rol | Incl. geleide rol, Incl. spanrol |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. geleidingsrol, Incl. spanrol
| Gewicht [kg] | 1,579 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 24 |
| Verpakkingslengte [cm] | 34 |
| Aggregaat/rol | Incl. geleidingsrol, Incl. spanrol |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Ribbenaantal | 6 |
| Gewicht [kg] | 2,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17,5 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12 x 1,25, M 5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 69 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -17%
Met lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,7 |
| Gewicht [kg] | 0,600 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 148 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,906 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,51 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,885 |
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 16,1 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 21934 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,90 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,40 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,4 |
| Nettogewicht [g] | 314 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 58,5 |
| Diameter 2 [mm] | 64,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Hoogte [mm] | 88,1 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 320 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,40 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 123,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,40 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,9 |
| Nettogewicht [g] | 287 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 94,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 6 770 568, 6 769 582
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 6 770 568, 6 769 582, 6 760 943, 6 752 735, 31 33 6 770 568, 31 33 6 769 582, 31 33 6 760 943, 31 33 6 752 735, 31 33 1 094 616 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 42409 01, 42408 01, 42407 01, 42406 01, 42404 01, 42403 01, 42402 01, 42401 01 |
| Aantal per as | 2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1935 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Vooras, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
