Zoekresultaten "6 799 166"
- -58%
Incl. slijtage waarschuwingscontact, ATE
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 63,5 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 670 |
| Breedte 1 [mm] | 154,6 |
| Breedte 2 [mm] | 155,1 |
- -56%
ECE-R90, Low-Metallic, ATE, Met montagehandleiding
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 68,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 68,5 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 155,1 |
| Breedte 2 [mm] | 156,3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
- -35%
Doos, Geventileerd, Met schroeven, Gecoat
| Verpakkingshoogte [cm] | 14 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 31 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 120 |
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Gewicht [kg] | 16,91 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 73,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Set |
| Versie | JC |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | COAT+ |
- -60%
Doos, R90 Homologated, Keramiek, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22 |
| Bundeltype | Doos |
| Breedte [mm] | 155,1 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 66,5 |
| Materiaal | Keramiek |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 23347, 23312 |
| Aanvullende informatie | Jurid White Low Dust |
- -69%
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, met afgeschuinde rand
| Lengte 2 [mm] | 154,8 |
| Lengte 1 [mm] | 155,2 |
| Aantal lagen | 4 |
| Dikte [mm] | 19,7 |
| Hoogte [mm] | 63,6 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remblok/voering | Met afgeschuinde rand |
| WVA-nummer | 24193, 24096 |
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, zonder afgeschuinde rand
| Lengte 2 [mm] | 155,2 |
| Lengte 1 [mm] | 154,8 |
| Aantal lagen | 4 |
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 63,6 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remblok/voering | Zonder afgeschuinde rand |
| WVA-nummer | 23968, 23794 |
Epad, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 63,9 |
| Kwaliteit | Epad |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155,1 |
| Breedte 2 [mm] | 154,6 |
| WVA-nummer | 24096 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82074500 |
| Aanvullende informatie | epad |
- -67%
Doos, Geventileerd, Met schroeven, R90 Homologated
| Verpakkingshoogte [cm] | 14 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 31 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 120 |
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Gewicht [kg] | 16,91 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte [mm] | 73,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Hoeveelheid | Set |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -41%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 21 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20, 10 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -60%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 4 x 6,3 mm, Sluiter
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -55%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -72%
Platte stekker, 4 x 6,3 mm, Met weerstand, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -88%
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, MBA1223
| Gewicht [kg] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,9 |
| Breedte [mm] | 194,5 |
| Dikte [mm] | 20,8 |
| Hoogte [mm] | 73,4 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 21484 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | MBA1223 |
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, MBA1751
| Gewicht [kg] | 1,9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Hoogte 1 [mm] | 63,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 63 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155,1 |
| Breedte 2 [mm] | 154,6 |
| Dikte 1 [mm] | 19,3 |
| Dikte 2 [mm] | 20,3 |
| WVA-nummer | 24697 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | MBA1751 |
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, MBA1751
| Gewicht [kg] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 63,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 63,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Breedte 1 [mm] | 155,3 |
| Breedte 2 [mm] | 154,8 |
| WVA-nummer | 23793 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | MBA1751 |
Interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Diameter [mm] | 300 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 79 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 73,7 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
- -65%
Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Diameter [mm] | 300 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Centreringdiameter [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
- -64%
Vooras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Teves, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 154,6 |
| Hoogte [mm] | 63,7 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 19,3 |
| Dikte 2 [mm] | 20,3 |
| Voldoet aan ECE norm | R90 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 109-1751 |
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -35%
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L78C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -60%
Met trillingsdemper, ECE-R90, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 63,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 63,5 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Breedte 1 [mm] | 154,6 |
| Breedte 2 [mm] | 155,1 |
| Dikte 1 [mm] | 20,0 |
Asset
| Lengte [mm] | 73 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Asset |
- -59%
Asset
| Lengte [mm] | 1355 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Asset |
- -60%
- -53%
- -53%
- -53%
Schijfremmen
| Lengte 2 [mm] | 154,7 |
| Lengte 1 [mm] | 155,3 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Breedte 1 [mm] | 63,5 |
| Breedte 2 [mm] | 63,5 |
| Dikte 1 [mm] | 18,8 |
| Dikte 2 [mm] | 19,1 |
- -57%
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
Vooras, Geventileerd, Zonder wiellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 79 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 34116854998 |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Per twee vervangen |
E2090R02A00164/00017, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE, Met plunjerclip
| Breedte [mm] | 155, 155,4 |
| Dikte [mm] | 20,3, 19,3 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Controleteken | E2090R02A00164/00017 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23794, 24697 |
- -60%
