Zoekresultaten "6 50 159"
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -19%
Vooras, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, BENDIX
| Gewicht [kg] | 1,06 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 139 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte [mm] | 72,1 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | BENDIX |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21469 |
- -26%
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 61,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M18X1,5, M5
| Draaimoment [Nm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 87,9 |
| Spanning (Volt) | 10,5 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 76,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M10X1,25, M4
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 87,4 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
- -8%
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Bendix
| Gewicht [kg] | 1,9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Breedte [mm] | 139 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte [mm] | 71,8 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Bendix |
| WVA-nummer | 21469 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82020900 |
- -61%
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Bendix
| Gewicht [kg] | 2,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Breedte [mm] | 139 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte [mm] | 71,8 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Bendix |
| WVA-nummer | 21469 |
- -56%
Actieve sensor
| Gewicht [kg] | 0,061 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte [mm] | 830 |
| Sensortype | Actieve sensor |
- -61%
Actieve sensor
| Gewicht [kg] | 0,059 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte [mm] | 830 |
| Sensortype | Actieve sensor |
- -65%
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -33%
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L78C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -60%
Pt GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -8%
283,8, Driehoeksdraagarm, met synthetisch vet
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 283,8 |
| Draagarmvorm | Driehoeksdraagarm |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | VKDS 324000 B |
- -10%
- -9%
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,8 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 2,3 |
| Breedte [mm] | 137 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Bendix |
| WVA-nummer | 21469 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -32%
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Gewicht [kg] | 0,695 |
- -54%
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, L16534
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 38 |
| Verpakkingslengte [cm] | 40 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | L16534 |
| Gewicht [kg] | 3,000 |
- -54%
Driehoeksdraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 38 |
| Verpakkingslengte [cm] | 39 |
| Gewicht [kg] | 3,000 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
- -19%
K20TT, 09482-00426, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 09482-00426 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -14%
Q20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | Q20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
Q20TT, 5962J0, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | Q20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5962J0 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -31%
IW20, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
IW20, 90048-51104-000, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW20 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90048-51104-000 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
W22TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | W22TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
IW24, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW24 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
C5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -10%
Driehoeksdraagarm
| Nettogewicht [kg] | 3,02 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 5012525 |
- -35%
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, met rubberlager
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 55002418 |
| Artikelnummer paar | 58040401 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
